reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

A ja tak sie zastanawiam.. Pani nic mi nie powoedziala , na zwolnienie tez tak srednio zareagowala. Powiedzialam jej ze pracuje w zakladzie w ktorym jest 700 osob, dzwigam i mam chemia to Pani czy moga mi zmienic stanowisko.. okej ale u mnie jest masa przypadkow, wszyscy chodza kaszla prychaja.. Kazala tylko brac te witaminy ktore biore ( prenatal uno) nie zlecila zadnych badan... i tak sobie mysle ze w sumie to nie wiem co myslec 😂😂 czy tak jest zawsze? Czy od razu wysylaja na wyniki czy jak?
 
reklama
A ja tak sie zastanawiam.. Pani nic mi nie powoedziala , na zwolnienie tez tak srednio zareagowala. Powiedzialam jej ze pracuje w zakladzie w ktorym jest 700 osob, dzwigam i mam chemia to Pani czy moga mi zmienic stanowisko.. okej ale u mnie jest masa przypadkow, wszyscy chodza kaszla prychaja.. Kazala tylko brac te witaminy ktore biore ( prenatal uno) nie zlecila zadnych badan... i tak sobie mysle ze w sumie to nie wiem co myslec 😂😂 czy tak jest zawsze? Czy od razu wysylaja na wyniki czy jak?
U mnie wystawiła skierowanie na badania, mam zaznaczonych na skierowaniu 13 pozycji. Powiedziała ze musza byc nad czczo, bo TSH i glukoza. Pytała tez o usg piersi, kiedy było ostatnio robione. Mam z tamtego miesiąca, wiec tylko sobie odznaczyła wynik.
 
U mnie wystawiła skierowanie na badania, mam zaznaczonych na skierowaniu 13 pozycji. Powiedziała ze musza byc nad czczo, bo TSH i glukoza. Pytała tez o usg piersi, kiedy było ostatnio robione. Mam z tamtego miesiąca, wiec tylko sobie odznaczyła wynik.
mnie sie tylko zapytala tez o usg piersi a mam akurat na 14 grudnia. Ale zadnych badan nic.. zero.. powiedzialam jej tylko ze jestem pod opieka endokrynologa bo mam hashimoto i niedoczynnosc. i tak w sumie nie wiem co robic ... czy faktycznie czekac te 2 tyg na wszystko czy co
 
reklama
Do góry