reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
A jakie czopki podajesz? Zastojow nie mam.Czasami po nocy jest więcej mleka,wtedy ściągam. Z tym ssaniem jest tak kiepsko od tygodnia i widzę, że pokarmu jest mniej. Boję się żeby całkiem nie zanikl...

Homeopatyczne czopki na ząbkowanie, bo pełną nazwe zaszyfruje. Wpiszesz w wyszukiwarke to wyskoczą.
 
Mój gryzie wszystko od dawna, ale zębów ani widu ani słychu... podobnie z raczkowaniem i siedzeniem... chyba leniuszek mi się trafil...
 
Mój gryzie wszystko od dawna, ale zębów ani widu ani słychu... podobnie z raczkowaniem i siedzeniem... chyba leniuszek mi się trafil...
Mój nie ma zębów choć gryzie wszystko jak i ślini się niemiłosiernie. Pierwszy syn już miał w tym czasie pierwszego zęba. Tak samo nie siedzi stabilnie ani nie raczkuje. Przekreca się z brzuszka na plecy i z powrotem, jeśli leży na brzuszku to próbuje pelzac i coraz lepiej mu idzie i kręci się w kółko na macie. Ogólnie zrobił się bardzo ruchliwy podnosi się żeby usiąść jednak dużo mu brakuje do siadu więc spektakularnych umiejętności nie ma :) ale to nic wszystkie kiedyś zaczną chodzić :)
 
dokladnie, nie ma sie co spieszyc, wszystkie maluszki tak szybko dorastaja !
pewnie, jak zabki mecza to nie dziwne , ze chcemy by przebily sie jak najszybciej ale cala reszta to juz inna bajka. czasem dzieciaczki nic ,nic i nagle z dnia na dzien milowe postepy !
 
Dziś już trochę lepiej z jedzeniem, także wczoraj był po prostu jakiś kryzysowy dzień. Zębów nadal nie widzę. Moja oprócz tego, że nie siedzi i nie raczkuje to jeszcze jest drobniutka i wygląda jakv3 miesięczne dziecko a nie półroczne. Ale jak to mi lekarz powiedział grubcia z niej nie zrobię bo figurę fit ma zapisaną w genach patrząc ba mamę. Najbardziej wkurza mnie ten nacisk ze strony teściowej i te gadki daj jej coś do jedzenia ona też chcę jeść to co Ty. Ona nie rozumie, że mam tam jakiś swój plan na rozszerzanie diety. Ze nie chce zastępować karmienia piersią już stałymi posiłkami od 6 miesiąca. Ogólnie teściowa doprowadza mnie do szewskiej pasji. I te jej komentarze jak przyjeżdża, że Mała śpi Kiedyś nawet mi zasugerowała,że uspilam córkę celowo bi ona miała przyjechać. Ta kobieta mnie strasznie stresuje. A jak wyglądają Wasze relacje z tesciowymi?
 
reklama
A dlaczego nie chcesz zatepowac posilkami ? Od 6 miesiaca to akurat wskazane , pewnie , ze nie tym co jesz ale rozszerza sie diete bo mleko po 6 mcu przestaje wystarczac.
Ile wazy malutka i mierzy ?
Co do tesciowych to wiesz, na ten tytul trzeba zapracowac przeciez !:p
olej ...
 
Do góry