reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
My chyba wreszcie dzis do domu.po tych kilku latach wypadlam z obiegu przypomnijcie ktore wkladki do stanika nie przyklejaly sie do poranionych sutkow? .w szpitalu okazalo sie po otwarciu ze zamowilam materialowe aventa ale bolesnie przyklejaja sie.Jakies rady jak dosc do siebie po cesarce .eh wczoraj przeryczalam ze nie tak mialam rodzic i wracac do formy
Czasu nic więcej nie zrobisz niestety pierwszy tydzień najgorszy jeśli chodzi o ranę itd później już z dnia ma dzień będzie lepiej
 
Ja niecałe 2 tyg po cc a czuje się lux. Nawet muszę się pilnować bo czasem bym chciała za dużo albo za szybko coś zrobić [emoji19]
To tak jak ja. Często zapominam się i podnoszę albo podtrzymuje Nikodema a on 16kg wazy. Zbyt szybko jednak po CC doszłam do siebie i skoro nic nie boli nie ciągnie to człowiek się zapomina
 
reklama
Do góry