reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Jestem wyniki moczu mam bardzo dobre. A teraz możecie mi dac kopa w dupę, że jestem panikara, jednak alergia, pani doktor powiedziała, że na pewno nic wirusowego

U Nas tez stwierdzila alergie, a byl to rumien... wiec ja do konca lekarzom niestety nie ufam.
Jedyna rzecza na jaka kiedykolwiek byl Starszy uczulony to za malego na krowie mleko z ktorego wyrosl ok 12 miesiaca zycia, wiec nie wierze w jego alergie.
Lepiej obserwuj Kinia.
 
HahahhAha [emoji23] pewnie nawet nie wie ze jego życie jest zagrożone [emoji16]

@Karla88 mam nadzieje ze nie będziesz miała takich przygód z wyłazeniem natłuszczona z wanny jak ja [emoji23]

Ja tez w wannie, ale tylko ze zwykłym płynem! Co wieczor mam wrażenie ze stopy mi puchną... dzisiaj przeszłam się trochę i zadyszka jak nie wiem co [emoji51] No wkurza mnie to na maxa!
Mnie nie tylko stopy[emoji2] A co do chodzenia to do łazienki i kuchni jeszcze się jakoś kulam[emoji23] chociaż to podnoszenie się jest komiczne [emoji1]
 
Aktualnie to nawet się cieszę ze chodzę do pracy bo jakbym miała cały dzień siedzieć i patrzeć na ten syf to serio bym płakała ..

Morgana znam bol sprzątania pokoju corki [emoji23] po ost porządkach wyrzuciłam wszystko dosłownie kartki karteczki plakaty
Misie spakowałam do wora schowałam
Rzeczy którymi się nie bawi i leżą dałam biednej rodzinie i od razu przejrzało póki co narazie czysto ciekawe jak długo
Do weekendu na pewno [emoji23]
 
Mam to samo. W pokoju córki totalny Armagedon. Jak się zabrałam ostatnio za porządki Ti dwa wory śmieci wyniosłam. Chomikuje wszystko. Każdy rysunek, figurkę. No dosłownie wszystko. A dzisiaj o mało się nie zabilam o porozwalane piłki.
Powiem wam tak - jako dziecko absolutnie nie byłam w stanie UTRZYMAĆ porządku - jak mi mama sprzątała, to bardzo szybko było tak samo, itd.
Zmieniło się dopiero, jak zaczęłam sprzątać sama - wtedy przestałam chomikować, zaczęłam na bieżąco wyrzucać śmieci, itd - aha, kosz na śmieci w pokoju to była rzecz niezbędna ;)
 
reklama
Ja leżę w wannie ciepła woda i oliwka i grzeje tyłek małż zakończył sypialnie a jaki dumny był bo super wyszło a wczoraj łacina rzucał co za h...wa farba w tej sypialni Hahahah
wiec umylam okno szafy drzwi podłogi i można spac jak ludzie dziś
została klatka i salon i widok tragiczny [emoji23] ale piernicze to nuz nie mam siły nie sprzątam nie ma sensu byłam dziś zribic hybrydy w stopach w rękach żeby się dowartościować jako kobieta [emoji23] wiec dzień udany
A to moj remont aktualnie salon [emoji23]

Zobacz załącznik 848493
Wrzuć foto sypialni ;)
 
Do góry