reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Do smarowania używam naturalnych olejków - na piersi (brzucha na razie niczym nie smaruję, na razie nie mogę) olej ze słodkich migdałów na wilgotną skórę - nie zostawia tłustej warstwy, bardzo dobrze nawilża i jest w 100% naturalny ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Ja naszczescie nic nie przytyłam od ost wizyty 18.12
Ale przerzuciłam się na inne jedzenie lekko strawne przez te moje wzdęcia i staram się regularnie jesc i pic wodę


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Co do rozstępów to ja też nie wierzę w cuda, ale smaruję się olejem kokosowym, dla komfortu psychicznego :)

W ogóle pojawiła mi się nowa męcząca dolegliwość - duszności. Szczególnie w supermarketach. Robi mi sie gorąco i słabo. Obym nie zemdlała kiedyś.
 
Jestem po prenatalnych. Wszystko ok, bedzie prawdopodobnie drugi chlopak :)

Polozenie lozyska moze skomplikowac zalozeniu szwu. Ja nie mam juz na nic wplywu,to lekarze w szpitalu beda sie musieli z tym zmierzyc. Oby sie lozysko przesunelo w gore i zeszlo z ujscia szyjki...mamy czas do 02.01.
Ooo super, że już coś wiecie :) Gratuluję w takim razie po cichu drugiego synka :) Żałuję, że nie miałam prenatalnych tydzień później, może też bym już coś wiedziała :)
 
@Dorotea gratulację wizyty[emoji173] ja czuje, że u mnie też będzie drugi chłopak, niedługo się okaże czy przeczucie mnie nie myli[emoji6]

Co do rozstępów, to niestety zrobiły mi się w ostatnim tygodniu ciąży i szpeca mi dół brzucha. Smarowałam a i tak nic mi nie dało.

Jeśli chodzi o wagę to ja mam 4kg na minusie, ale to przez mdłości i wymioty.

@Karrrina mnie duszności meczyly pod koniec ciąży. Musiałam spać prawie na siedząco.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam chyba 3 kklasie gimnazjum jak wyszedł Książe Półkrwi to udawałam rano że sie zle czuje. Mama uwierzyla i powiedziala żebym została w domu. Ona poszla do pracy a ja zostalam i czytałam jak głupia :D
Miałam lepiej [emoji2] jak wychodziła ostatnia część pracowałam w księgarni i siedziałam w wolne dni na zapleczu i czytałam bo mogliśmy ją pożyczyć dopiero po dacie premiery a przyszła już tydzień wcześniej [emoji2] nie wytrzymałabym [emoji2][emoji2][emoji2]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
J ależ zaczynam mieć duszności i nawet zdjelam pierścionki z palców tak mi puchną palce, ostatnio w sklepie myślałam że zemdleje uff na szczęście była że mną siostra,
Dorotea no to gratuluję chłopca :) jeszcze prawie tydzień do zabiegu może łożysko się przesunie
Ja się wykończe z tym słownikiem tak mi przekształca
 
reklama
J ależ zaczynam mieć duszności i nawet zdjelam pierścionki z palców tak mi pachną palce, ostatnio w sklepie myślałam że zemdleje uff na szczęście była że mną siostra,
Dorotea no to gratuluję chłopca :) jeszcze prawie tydzień do zabiegu może łożysko się przesunie
Ja też muszę na noc ściągać pierścionek bo mi palce puchną.
 
Do góry