reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

U mnie libido od początku ciąży jest 0. Nawet-10 bym powiedziała , ale nie wiem czy to przed strachem żeby maleństwu nic się nie stało i moja głowa zapomniala o takim czymś jak sex czy poprostu tak jakoś hormony mi wiruja
Mam to samo... Jakbym zapomniała co to seks..

p19u3e3kwmqvd1km.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
dziewczyny zjadłam kolacje chyba za trzech haha :p jutro ide do rodzinnej mam nadzieje, że wypisze mi na te dwa dni zwolnienie nawet nie wiem co jej powiedzieć bo ciężko u mnie o zwolnienie, brak mocy jednym słowem mam :\
 
dziewczyny zjadłam kolacje chyba za trzech haha [emoji14] jutro ide do rodzinnej mam nadzieje, że wypisze mi na te dwa dni zwolnienie nawet nie wiem co jej powiedzieć bo ciężko u mnie o zwolnienie, brak mocy jednym słowem mam :\
Powiedz że ciężko przechodzisz te początki ciąży a ginekologa masz za kilka dni i wolalabys w domu posiedziec bo nie dajesz rady chodzic do pracy. Kirka gdybym mogla to bym Ci przyslala moja rodzinna. Ta bez mrugniecia okiem mi wypisala elke na tyle ile potrzebowalam.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
Przyłączam się [emoji2] nawet ostatnio pomyślałam, że dobrze, że mamy zakaz bo w ogóle nie mam ochoty. I boję się też o dziecko :)
W poprzedniej ciąży strasznie miałam ochotę. Codziennie bym mogła [emoji2]


Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Minimalnie plamie i nie jest to krew czerwona. Wizytę mam dopiero za półtora tygodnia. Mam jakąś luteine w razie w od lekarza ale nigdy tego nie brałam, więc może sobie zapodam a jak mi nie przejdzie do jutra to pojadę na izbę.
 
Minimalnie plamie i nie jest to krew czerwona. Wizytę mam dopiero za półtora tygodnia. Mam jakąś luteine w razie w od lekarza ale nigdy tego nie brałam, więc może sobie zapodam a jak mi nie przejdzie do jutra to pojadę na izbę.
Tak będzie najrozsądniej chyba. Mimo wszystko i tak bym na izbę pojechala nawet dzisiaj. Ale skoro masz luteinę to weź może przejdzie.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
dziewczyny zjadłam kolacje chyba za trzech haha [emoji14] jutro ide do rodzinnej mam nadzieje, że wypisze mi na te dwa dni zwolnienie nawet nie wiem co jej powiedzieć bo ciężko u mnie o zwolnienie, brak mocy jednym słowem mam :\
Jak masz watpliwosc czy Ci da to posciemniaj zapalenie zatok. Tego nie jest w stanie sprawdzic, jedynie na podstawie Twojego opisu stawia diagnoze. Wiem co mowie, bo mam przewlekle zatoki i czesto na nie chodze na l4. Tylko, ze wtedy dostaniesz zwykle l4 na 2 tyg. Nie wiem czy Ci to pasuje.

0d1yskjo72vqgv4p.png

mhsvvcqgy72d4kw0.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Minimalnie plamie i nie jest to krew czerwona. Wizytę mam dopiero za półtora tygodnia. Mam jakąś luteine w razie w od lekarza ale nigdy tego nie brałam, więc może sobie zapodam a jak mi nie przejdzie do jutra to pojadę na izbę.
Jak nie przejdzie to jedz. Lepiej sprawdzic.

0d1yskjo72vqgv4p.png

mhsvvcqgy72d4kw0.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Do góry