reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

To moja druga ciąża pierwsza straciłam.Ale wtedy inaczej się czułam .Oprócz zatrzymanej miesiączki nic.Tym razem jest inaczej.Najbardziej to mi się spać chceee bardzo.I te piersi jak bomby zegarowe.Noi przy pierwszej ciąży miałam plamienia a teraz odpukac nic.W poniedziałek wizyta to będzie 7 tydz.Mam nadzieję na serduszko.[emoji2]

życie cudem jest[emoji1]
 
reklama
Czesc dziewczyny [emoji5] Moja beta ze wczoraj (31dc) 126, progesteron 34. Nie wiem czy ten progesteron nie za niski? Martwi mnie tez to, ze brzuch mnie ciagle pobolewa [emoji53]

Co do jakis watkow zamknietych to mysle, ze jeszcze za wczesnie. Mozemy tutaj zalozyc taki temat z naszymi danymi typu wiek, ktora ciaza itp.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie mdłości straszne męczą przed jedzeniem i trochę też później. Nie mogę się doczekać tego 11 grudnia, tyle czasu to ja nie wytrzymam.
 
Hejo. Mam wieści. Termin mi wyszedl na 27 czerwca ale znów pewnie przenosze . Uslyszalam dzis serduszko. Jest malutka fasolka. Trzymam kciuki za wasze wizyty[emoji8]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluje serduszka [emoji5]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny [emoji5] Moja beta ze wczoraj (31dc) 126, progesteron 34. Nie wiem czy ten progesteron nie za niski? Martwi mnie tez to, ze brzuch mnie ciagle pobolewa [emoji53]

Co do jakis watkow zamknietych to mysle, ze jeszcze za wczesnie. Mozemy tutaj zalozyc taki temat z naszymi danymi typu wiek, ktora ciaza itp.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
A po co robiłaś ten progesteron? Miesci sie w normie dla 1 trymestru

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny [emoji5] Moja beta ze wczoraj (31dc) 126, progesteron 34. Nie wiem czy ten progesteron nie za niski? Martwi mnie tez to, ze brzuch mnie ciagle pobolewa [emoji53]

Co do jakis watkow zamknietych to mysle, ze jeszcze za wczesnie. Mozemy tutaj zalozyc taki temat z naszymi danymi typu wiek, ktora ciaza itp.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom

Margana, jest nas dwie w takim razie, ja też 31 dc i od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze, i z tego co czytałam tutaj nie jesteśmy odosobnione, mam nadzieje że tak musi być. :)
 
Ostatnia edycja:
A po co robiłaś ten progesteron? Miesci sie w normie dla 1 trymestru

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Bo w sierpniu stracilam ciaze i teraz sie bardzo boje. Lekarz mowil, ze i tak da mi progesteron dla pewnosci, ale chcialam zrobic zeby moze niepotrzebnie nie brac. W poniedzialek zadzwonie do lekarza to sie dowiem.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Margana, jest nas dwie w takim razie, ja też 31 dc i od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze, i z tego co czytałam tutaj nie jesteśmy odosobnione, mam nadzieje że tak musi być. :)
Tzn to wyniki ze wczoraj, czyli dzis 32 [emoji6] Ale martwi mnie to, ze na 2 dni przed terminem @ bolal mnie brzuch dosc mocno, tak jak bym ja miala dostac. Teraz caly czas pobolewa. Kojaze, ze w pierwszej ciazy tez dosc dlugo mnie pobolewal, ale chyba nie tak mocno.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bo w sierpniu stracilam ciaze i teraz sie bardzo boje. Lekarz mowil, ze i tak da mi progesteron dla pewnosci, ale chcialam zrobic zeby moze niepotrzebnie nie brac. W poniedzialek zadzwonie do lekarza to sie dowiem.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
A bralas progesteron przed betą?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry