reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Hejo. Mam wieści. Termin mi wyszedl na 27 czerwca ale znów pewnie przenosze . Uslyszalam dzis serduszko. Jest malutka fasolka. Trzymam kciuki za wasze wizyty[emoji8]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Elegancko [emoji173]️

Lepi przeniesc niz wczesniak ;))) gratulacje!! Trzymaj trzymaj za nas


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jednak za bardzo cenię prywatność żeby na FB się ujawniać a zresztą chyba za wcześnie na to bo raz mało się znamy i niewiadomo kto kim jest a po drugie jeszcze wiele dziewczyn dojdzie bądź odejdzie[emoji6][emoji6]

życie cudem jest[emoji1]

Ale to nie trzeba byc znajomym od razu na fb Tylko jedna osoba jest adminem i tylko jedna osoba zaprasza inne I Tylko jedna osobe masz w twych znajomych

Jednak tak jak pisalam nie wszyscy maja fb , lepiej tutaj dziala zamknietyy wtedy bedzuemy chwalic Sie brzuchami;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale to nie trzeba byc znajomym od razu na fb Tylko jedna osoba jest adminem i tylko jedna osoba zaprasza inne I Tylko jedna osobe masz w twych znajomych

Jednak tak jak pisalam nie wszyscy maja fb , lepiej tutaj dziala zamknietyy wtedy bedzuemy chwalic Sie brzuchami;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli tylko będziecie chciały zamknięty nie ma problemu tylko tak jak pisze jeszcze dochodzą dziewczyny i co niby każda będziemy dodawać do zamkniętego ? Pytałam się na na wcześniejszych wątkach i one normalnie zamknięty zrobiły jak już wiedziały że mało kto dochodzi .Tak naprawdę dziewczyny teraz się w ogóle nie znamy nie raz jedna drugiej na nerwach zagra hahaha ale moim zdaniem żeby grupa była zgrana trzeba się poznać na neutralnym gruncie a nie z miejsca wrzucać fotki a później żałować.Moze tylko ja jestem taka ostrożna nie wiem albo mam nie po kolei w głowie ale co raz zostanie wrzucone na net już zawsze zostaje.A FB to kopalnia wiedzy .....i szpiegostwa .

życie cudem jest[emoji1]
 
Dobra a tak z innej beczki wszystkie będziecie robić prenatalne?

życie cudem jest[emoji1]
 
Jeśli tylko będziecie chciały zamknięty nie ma problemu tylko tak jak pisze jeszcze dochodzą dziewczyny i co niby każda będziemy dodawać do zamkniętego ? Pytałam się na na wcześniejszych wątkach i one normalnie zamknięty zrobiły jak już wiedziały że mało kto dochodzi .Tak naprawdę dziewczyny teraz się w ogóle nie znamy nie raz jedna drugiej na nerwach zagra hahaha ale moim zdaniem żeby grupa była zgrana trzeba się poznać na neutralnym gruncie a nie z miejsca wrzucać fotki a później żałować.Moze tylko ja jestem taka ostrożna nie wiem albo mam nie po kolei w głowie ale co raz zostanie wrzucone na net już zawsze zostaje.A FB to kopalnia wiedzy .....i szpiegostwa .

życie cudem jest[emoji1]

A kiedy zamkniemy w 9 mscu ciazy[emoji12];)) ok Ja tam dostosuje sie

Jesli chodzi o to ze ktos mi dowali lub Ja komus to
Samo zycie , nikt nie powinien sue obrazac to forum i dodatek nasza ciaza hormony caly czas 9 mscy to insczej troszke tez reagujemy nie na darmo Sue mowi myslisz ribisz jak baba w ciazy [emoji23][emoji23];)), Ja Sie gniewac nie bede bo to hormony [emoji13][emoji13];)
 
Witajcie !
U mnie 30 dc, w zasadzie 31 patrząc na porę...;) pierwszy dzień ostatniej miesiączki 5.10

Z objawów - senność, ból w podbrzuszu i w dniu dzisiejszym pierwsze wymioty.. ale cóż, trzeba to trzeba, będziemy się męczyć byle wszystko było w porządku.

Trzymajcie się ciepło!
 
Witajcie !
U mnie 30 dc, w zasadzie 31 patrząc na porę...;) pierwszy dzień ostatniej miesiączki 5.10

Z objawów - senność, ból w podbrzuszu i w dniu dzisiejszym pierwsze wymioty.. ale cóż, trzeba to trzeba, będziemy się męczyć byle wszystko było w porządku.

Trzymajcie się ciepło!

Wow tak szybko wc;))) u mnie 23/wtzesien 1 dzuen ost miesiaczki i objawy to lekko bol
Brzucha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A kiedy zamkniemy w 9 mscu ciazy[emoji12];)) ok Ja tam dostosuje sie

Jesli chodzi o to ze ktos mi dowali lub Ja komus to
Samo zycie , nikt nie powinien sue obrazac to forum i dodatek nasza ciaza hormony caly czas 9 mscy to insczej troszke tez reagujemy nie na darmo Sue mowi myslisz ribisz jak baba w ciazy [emoji23][emoji23];)), Ja Sie gniewac nie bede bo to hormony [emoji13][emoji13];)
Nie nie w 9 ale na pewno nie teraz , a jeśli komuś nie psuje niech się zamyka na klucz i siedzi już teraz ja nikomu nie zabraniam.Droga wolna dla każdego[emoji6]

życie cudem jest[emoji1]
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :) zrobiłam dziś test tak dla porównania czy kreska będzie ciemniejsza i powiem Wam, że jak już siusiałam na niego to wychodziły obie kreski :p wrzucam fotki dla porównania z 30dc i dzisiejszy z 34dc :) (zdjęcie z dwoma testami to 30dc)
IMG_20171104_064020.jpg
IMG_20171031_064142.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20171031_064142.jpg
    IMG_20171031_064142.jpg
    234,9 KB · Wyświetleń: 504
  • IMG_20171104_064020.jpg
    IMG_20171104_064020.jpg
    52 KB · Wyświetleń: 492
Ostatnia edycja:
Do góry