reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Moja nie robi codziennie, co 3,4 dni. Teraz musialysmy zrobic z dwa dni przerwy z jedzeniem bo niestety wyszla albo alergia albo nietolerancja na pietruszke
Michaś robił codziennie do tej pory Max 2 dni nie było. Dziś nie dałam mu obiadku. Pije sporo wody i dałam mu herbatkę ziołowa no i czekam
 
reklama
U nas dziąsła spuchnięte od 3 tygodni i od tej pory też mała nie chce ssać cyca i nie może spać . Mam nadzieję, że się niedługo pokażą i choć na chwilę będzie spokój.
 
@Madlen13 tak jak dziewczyny pisza, to może być zabkowanie [emoji848] a próbowałaś odciagnać mleko laktatorem żeby sprawdzić ile jest?

@Zani2407 mój tak samo: ciagle pobudki, w dzień sam nie zaśnie - też już wymiękam [emoji85]

@Gata92 u nas ani jednego zabka! Gratuluje postepow [emoji1319]

U nas ani jednego zabka, ale za to Tosiek mega malo je od kilku dni :/ mniej stalych pokarmow i mniej mleka - czy to przez zabki moze byc? [emoji848]
 
U nas dziąsła spuchnięte od 3 tygodni i od tej pory też mała nie chce ssać cyca i nie może spać . Mam nadzieję, że się niedługo pokażą i choć na chwilę będzie spokój.

I od 3 tyg mniej je? A jakie ma jeszcze objawy?

Skad mam poznac że to na 100% zabkowanie jest powod braku apetytu?
 
I od 3 tyg mniej je? A jakie ma jeszcze objawy?

Skad mam poznac że to na 100% zabkowanie jest powod braku apetytu?

Tego się nie da poznać ze od ząbkowania
Dzieci maja skoki, uczą się nowych umiejętności woec ich rytm się zmienia i zachowanie

Z jedzeniem obserwuj kilka dni może to być od ząbkowania a może porostu ma taki czas i przejdzie samo za 3 dni
 
odciaganie moze dac bledne wyniki, ja laktatorem nie jestem w stanie duzo odciagnac, probowalam na kaszki ale mizeria . za to po ilosci zmoczonych pieluch i przybieraniu malego na wadze nie moge miec watpliwosci co do dostatecznej ilosci pokarm.
 
Tego się nie da poznać ze od ząbkowania
Dzieci maja skoki, uczą się nowych umiejętności woec ich rytm się zmienia i zachowanie

Z jedzeniem obserwuj kilka dni może to być od ząbkowania a może porostu ma taki czas i przejdzie samo za 3 dni

Kurcze mój Antoś od tygodnia nie ma apetytu :( nie wiem co jest grane :(
 
reklama
Do góry