reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Moja na kaszke tez miala taka reakcje zaczela sie krztusic
On ledwo zaczął przełykać inod razu buzię otwierał język lekko wysuwał i nie umiał odkaszlec i zaraz zaczął robić się czerwony :( normalnie mi już ręce opadają z tym jedzeniem. Nie wiem czy mam mu dać spokój, czy próbować a jeśli tak to co.
 
On ledwo zaczął przełykać inod razu buzię otwierał język lekko wysuwał i nie umiał odkaszlec i zaraz zaczął robić się czerwony :( normalnie mi już ręce opadają z tym jedzeniem. Nie wiem czy mam mu dać spokój, czy próbować a jeśli tak to co.
poczekaj na drugiego zabka, teraz delikatny moment , potem proboj na czubku lyzeczki , bardzo male ilosci najpierw . U nas lepiej wchodzi geste.
 
On ledwo zaczął przełykać inod razu buzię otwierał język lekko wysuwał i nie umiał odkaszlec i zaraz zaczął robić się czerwony :( normalnie mi już ręce opadają z tym jedzeniem. Nie wiem czy mam mu dać spokój, czy próbować a jeśli tak to co.
O matko. U nas to moze nie az tak ale tez szalu nie ma. Agatka najbardziej lubi marchewke z ziemniakiem I zupke jarzynowa w ktorej oprocz marchewki I ziemniaka jest pietruszka ale tez jak za duzo zje potem jezdzi jej po brzuchu, dzisiaj zjadla niecale pol sloiczka I potem ja meczylo I co chwila przerwy robie dzien, dwa
 
On ledwo zaczął przełykać inod razu buzię otwierał język lekko wysuwał i nie umiał odkaszlec i zaraz zaczął robić się czerwony :( normalnie mi już ręce opadają z tym jedzeniem. Nie wiem czy mam mu dać spokój, czy próbować a jeśli tak to co.

A próbowałaś podać z butelki? Może najpierw niech się oswoi ze smakiem?
 
Moje dziecko nie przepada za dodatkiem marchewki woli zupki te jaśniejsze jak jest marchewka to coś tam je ale ma takie odruchy jakby go zatkało i wypluwa trochę. Myślę żeby zacząć dawać owocki bo dopiero same obiadki jadł ale nie wiem czy to nie za szybko bo minęło 2 tygodnie.
 
Moje dziecko nie przepada za dodatkiem marchewki woli zupki te jaśniejsze jak jest marchewka to coś tam je ale ma takie odruchy jakby go zatkało i wypluwa trochę. Myślę żeby zacząć dawać owocki bo dopiero same obiadki jadł ale nie wiem czy to nie za szybko bo minęło 2 tygodnie.
A może wody do popicia potrzebuje ? Probowalas ?
 
reklama
Witam czy można jeszcze dołączyć do Waszego grona [emoji6]? Dopiero dowiedziałam się o tym forum. Miałam termin na 18.07 ale Agatę wywołali 21.06. To moje pierwsze dziecko wiec z chęcią się doinformuję [emoji6]
Witam☺ tez mialam byc lipcowa mama Agatki, ale moja Agatka rowniez sie pospieszyla w 36 tygodniu I urodzila sie 28.06☺
 
Do góry