reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
dzis jakis dramat cora przywiozla pamiatke z kolonii.w uchu w gornym placie w zgieciu schowany wielki napity kleszcz i mnostwo nimf.histeria straszna jej.nerwy po klotni z mezem ze dziecko przezemnie panikara i nie je warzyw.Julka wyla ja szykujac sie po syna do przedszkola ubieralam buty strzelilo mi kolano ( bylo uszkodzone rok temu po upadku z roweru) bol zrobilo mi sie slabo i upadlam .bol ogromny kosci ogonowej jak leze znosny.gorzej jak wstaje i nie usiade tak boli
Dobrze ze chocuaz Julka dala sobie kleszcze wyciagnac
A oddałas kleszcza do badan na borelioze? Jak nie, to trzeba zbadac corke za kilka tygodni czy kleszcz jej nie zarazil. Nie chce straszyc, ale akurat walczymy w rodzinie z borelioza przeniesiona przez kleszcza:-/
 
A oddałas kleszcza do badan na borelioze? Jak nie, to trzeba zbadac corke za kilka tygodni czy kleszcz jej nie zarazil. Nie chce straszyc, ale akurat walczymy w rodzinie z borelioza przeniesiona przez kleszcza:-/
u nas we Wroclawiu olewka z bolerioza ,kaza czekac na rumien ( ktory nie zawsze jest) .za 6 tyg pojedziemy zrobic west prywatnie.niestety ja mam bolerioze. rumien wyszedl w poprzedniej ciazy.dali penicyliny mi i uwazaja ze z glowy.gdzie raczej penicylina nie dziala na prątki boleriozy
czas pokaze
 
O kurcze, a na kiedy termin?

z OM na 22 lipca, z USG wychodził wcześniej - najpierw na 15tego, teraz z USG wiek dziecka określony jako 40tyg i 6 dni, więc w sumie nie wiadomo...

A musisz SN ??
U nas jest tak ze powyżej 4 kg i nie przygotowania do porodu jeżeli jest już po terminie to raczej cc

U mnie właśnie do terminu jeszcze sporo czasu i lekarz obawia się, że jak donoszę to dziecko będzie powyżej 5kg i tylko CC a chciałby jednak żebym urodziła SN, ja w stresie bo pierwszy poród i sama nie wiem co bym wolała...
 
z OM na 22 lipca, z USG wychodził wcześniej - najpierw na 15tego, teraz z USG wiek dziecka określony jako 40tyg i 6 dni, więc w sumie nie wiadomo...



U mnie właśnie do terminu jeszcze sporo czasu i lekarz obawia się, że jak donoszę to dziecko będzie powyżej 5kg i tylko CC a chciałby jednak żebym urodziła SN, ja w stresie bo pierwszy poród i sama nie wiem co bym wolała...
Kurcze no kiepska sytuacja[emoji53] Ja bym cc nie chciala, ale takie wywolywanie na sile tez nie fajne[emoji53]
 
z OM na 22 lipca, z USG wychodził wcześniej - najpierw na 15tego, teraz z USG wiek dziecka określony jako 40tyg i 6 dni, więc w sumie nie wiadomo...



U mnie właśnie do terminu jeszcze sporo czasu i lekarz obawia się, że jak donoszę to dziecko będzie powyżej 5kg i tylko CC a chciałby jednak żebym urodziła SN, ja w stresie bo pierwszy poród i sama nie wiem co bym wolała...

To lepiej nie mysl ... każdy poród jest inny
Chociaż ja ci powiem ze nie zgodziłabym się na SN jeżeli dziecko miałoby ponad 4 kg na dodatek pierwsze ale to tylko moje zdanie
 
reklama
To lepiej nie mysl ... każdy poród jest inny
Chociaż ja ci powiem ze nie zgodziłabym się na SN jeżeli dziecko miałoby ponad 4 kg na dodatek pierwsze ale to tylko moje zdanie
Ja na szczescie nie wiedzialam, ze wazy ponad 4[emoji6] Mialabym dylemat. A tak okazalo sie juz po fakcie[emoji6]
 
Do góry