reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny lody są naprawdę przepyszne!! Kupiłam w Piotrze i Pawle, w ogóle maja tez super rożki z truskawka albo wiśnia... [emoji39][emoji39][emoji39][emoji39]

Pojechałam właśnie odebrać Franka ze szkoły i spotykam już jakiś czas na korytarzu laske z podobnym brzuchem No i właśnie gadałyśmy na schodach ze ciężko, ma tez starszego synka, tyle ze w 1 klasie a nie 2 i termin na początek sierpnia- może jakaś sierpniowka z BB :) bardzo miła :)
 
Dziewczyny lody są naprawdę przepyszne!! Kupiłam w Piotrze i Pawle, w ogóle maja tez super rożki z truskawka albo wiśnia... [emoji39][emoji39][emoji39][emoji39]

Pojechałam właśnie odebrać Franka ze szkoły i spotykam już jakiś czas na korytarzu laske z podobnym brzuchem No i właśnie gadałyśmy na schodach ze ciężko, ma tez starszego synka, tyle ze w 1 klasie a nie 2 i termin na początek sierpnia- może jakaś sierpniowka z BB :) bardzo miła :)
Haha, ale zbieg okolicznosci[emoji3]
Ja tez zawsze jak zobacze jakos ciezarowke to sobie mysle ciekawe czy jest na bb[emoji6]
 
Muszę Wam powiedziec, że to bycie w ciąży to jest dziwne... Czasem jem i jem i ciągle jestem glodna... A są takie dni, że zjem 3 kromki chleba przez cały dzień i w ogóle nie mam apetytu... Od dwóch tygodni przytyłam tylko pół kg... Czyli pewnie tyle ile Lenka...
 
reklama
Muszę Wam powiedziec, że to bycie w ciąży to jest dziwne... Czasem jem i jem i ciągle jestem glodna... A są takie dni, że zjem 3 kromki chleba przez cały dzień i w ogóle nie mam apetytu... Od dwóch tygodni przytyłam tylko pół kg... Czyli pewnie tyle ile Lenka...
Ja ostatnio w ciągu miesiąca przytyła 300 gram :D A jadłam jak głupia słodycze, bób i ogólnie nie żałowalam sobie :) Oczywiście mam na wyciszenie wyrzutów sumienia spowodowanych tonami słodyczy teorię, ze to na pewno dzięki nim :D
A tak serio moja gin mówi, że pod koniec już się malutko tyje, tyle co dziecko i wszysko czego ono potrzebuje. Ja na dodatek pocę sie jak głupia, więc troszkę tez tracę w ten sposób.
 
Do góry