reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Tak super ale co też macie rozwarcie? Ile tygodni?[emoji4]
Ja to jeszcze nic nie wiem, bo za tydzien bede miala dopiero pessar zciagany[emoji6] Tzn skurcze i bole mam coraz mocniejsze, ale to nic nie musi oznaczac.
Po prostu w czwartek zaczynam 38tc, a do tego jest zakonczenie przedszkola, na ktorym musze byc[emoji3] A potem niech sie dzieje co chce[emoji3]
 
Cześć kochane [emoji16] widzę że z dnia na dzień coraz bardziej nam się tu akcje rozkręcają [emoji16] my dziś rano byliśmy na badaniach, mocz morfologia, już sprawdzałam to wyglądają coraz lepiej [emoji23]odebrałam wynik HBs i GBS. Przyszła nam też paczka z apteki także może jak wrócę do domu to się wezmę za pranie [emoji16] teraz czekam na K bo przyjechaliśmy po samochód którym jedzie w trasę [emoji6] i mam takiego smaka na pizze z szynka i kukurydza [emoji58] a wczoraj jadłam [emoji849] miałam tak robić bułeczki z serem ale zamiar tego dziś po badaniach pobiegłam do piekarni [emoji23]w środę wizyta zobaczymy jak wygląda sytuacja i moja waga [emoji23] miłego dnia kochane [emoji4]
 
Cześć kochane [emoji16] widzę że z dnia na dzień coraz bardziej nam się tu akcje rozkręcają [emoji16] my dziś rano byliśmy na badaniach, mocz morfologia, już sprawdzałam to wyglądają coraz lepiej [emoji23]odebrałam wynik HBs i GBS. Przyszła nam też paczka z apteki także może jak wrócę do domu to się wezmę za pranie [emoji16] teraz czekam na K bo przyjechaliśmy po samochód którym jedzie w trasę [emoji6] i mam takiego smaka na pizze z szynka i kukurydza [emoji58] a wczoraj jadłam [emoji849] miałam tak robić bułeczki z serem ale zamiar tego dziś po badaniach pobiegłam do piekarni [emoji23]w środę wizyta zobaczymy jak wygląda sytuacja i moja waga [emoji23] miłego dnia kochane [emoji4]
Dobrze, ze badania lepsze[emoji5]
 
Dziewczyny za ten rok 2018 nalezy nam sie normalnie 26 dni urlopu, tak? I za przyszly rok tez jak bede do polowy na macierzynskim?
 
reklama
Cztery dni temu miałam wizytę i dzisiaj znowu, lekarka, aż była w szoku bo powiedziała, że przez te cztery dni akcja porodowa bardzo poszła do przodu tzn z 2 cm szyjki, nie mam jej już wcale, podobno mała zeszła bardzo nisko główką, że lekarka twierdziła przy badaniu , że czuje główkę.. wszystko już podobno ułożone jest tam pod poród i pod to aby zaczęło się robić rozwarcie i sama ginekolog mówiła, że bardzo dużo się tam zadziało w cztery dni .. kolejną wizytę mam w czwartek a lekarka powiedziała , że nie jest pewna czy zobaczymy się jeszcze w czwartek ... Zaczynam się stresować.
 
Do góry