reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Miałam kangurowac mała ale mam katar i nie mogę. Co ja oczywiście rozumiem ale nie tak miało być...mialam urodzić karmić I przytulać moja niunie a póki co nie mogę ściągnąć nawet 1ml mleka wczoraj sciagalaam po 10 ...nie mogę dotknąć własnego dziecka. Nie tak to miało wyglądać.
Ah :(, oby szybko katar przeszedł
 
reklama
Miałam kangurowac mała ale mam katar i nie mogę. Co ja oczywiście rozumiem ale nie tak miało być...mialam urodzić karmić I przytulać moja niunie a póki co nie mogę ściągnąć nawet 1ml mleka wczoraj sciagalaam po 10 ...nie mogę dotknąć własnego dziecka. Nie tak to miało wyglądać.

Ojj oby katar szybko przeszedł. Laktacja się rozkreci, daj sobie czas. Po cc czasem dluzej rusza.

Rozumiem ze jest Co ciezko :(
 
Miałam kangurowac mała ale mam katar i nie mogę. Co ja oczywiście rozumiem ale nie tak miało być...mialam urodzić karmić I przytulać moja niunie a póki co nie mogę ściągnąć nawet 1ml mleka wczoraj sciagalaam po 10 ...nie mogę dotknąć własnego dziecka. Nie tak to miało wyglądać.

Niech Ci ktoś kupi plastry aromactiv dla niemowląt na katar. Działają rewelacyjnie i na dorosłych. Ja przykleiłam na noc i rano nie było śladu po katarze. Warto spróbować, może na Ciebie też zadziałają.
 
Miałam kangurowac mała ale mam katar i nie mogę. Co ja oczywiście rozumiem ale nie tak miało być...mialam urodzić karmić I przytulać moja niunie a póki co nie mogę ściągnąć nawet 1ml mleka wczoraj sciagalaam po 10 ...nie mogę dotknąć własnego dziecka. Nie tak to miało wyglądać.
Biedna :( Oby szybko Ci przeszło.
 
Miałam kangurowac mała ale mam katar i nie mogę. Co ja oczywiście rozumiem ale nie tak miało być...mialam urodzić karmić I przytulać moja niunie a póki co nie mogę ściągnąć nawet 1ml mleka wczoraj sciagalaam po 10 ...nie mogę dotknąć własnego dziecka. Nie tak to miało wyglądać.
Eh, to zrozumialy Twoj nastroj[emoji53] Sxkoda, ze Cie ten katar dopadl. Oby szybko przeszedl!
A co do mleczka to musisz sciagac regularnie co 3 godziny po 15 min ana pewno sie rozkreci. Wiadomo, ze jak nie ma sie dziecka przy sobie to jest trudniej. Trzymam kcouki!
 
reklama
Do góry