reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Miałam kangurowac mała ale mam katar i nie mogę. Co ja oczywiście rozumiem ale nie tak miało być...mialam urodzić karmić I przytulać moja niunie a póki co nie mogę ściągnąć nawet 1ml mleka wczoraj sciagalaam po 10 ...nie mogę dotknąć własnego dziecka. Nie tak to miało wyglądać.
ojej ... to zrozumiale,ze ci ciezko, po tym calym stresie w koncu mialy byc te slodkie chwile a tu przez glupi katar !
Mleko pewnie jeszcze nie zeszlo, spokojnie .... daj mu czas !
A jak malutka ?
trzymam kciuki by szybko mogla byc z toba i stmulowac piersi !
 
Miałam kangurowac mała ale mam katar i nie mogę. Co ja oczywiście rozumiem ale nie tak miało być...mialam urodzić karmić I przytulać moja niunie a póki co nie mogę ściągnąć nawet 1ml mleka wczoraj sciagalaam po 10 ...nie mogę dotknąć własnego dziecka. Nie tak to miało wyglądać.
Oj, współczuję :( oby katar szybko przeszedł... [emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Miałam kangurowac mała ale mam katar i nie mogę. Co ja oczywiście rozumiem ale nie tak miało być...mialam urodzić karmić I przytulać moja niunie a póki co nie mogę ściągnąć nawet 1ml mleka wczoraj sciagalaam po 10 ...nie mogę dotknąć własnego dziecka. Nie tak to miało wyglądać.

Dasz radę z laktacja, początki najtrudniejsze a idzie dobrze, powolutku. Może to katar alergiczny? Może niech zbadaja Ci crp i będzie wiadomo czy faktycznie Twoja infekcja jest groźna dla córeczki?
 
Do góry