reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

ja muszę przygotować 3 zestawy do szpitala. Mam długą listę wytycznych
dla dziecka:

rożek, pieluchy tetrowe 6 szt.
3 komplety ubranek dla dziecka


Komplet czyli:

body + pajac
lub

body + kaftanik + śpiochy
lub

body + kaftanik + półśpiochy
lub

koszulka + pajac
lub

Koszulka + kaftanik + śpiochy
lub

koszulka + kaftanik + półśpiochy
skarpetki, rękawiczki, czapeczki po 3 szt.
paczka pieluch jednorazowych 3-6 kg
chusteczki nawilżone, maść pielęgnacyjna
kocyk
Te pieluchy tetrowe jakby co są do kanguowania i są potrzebne przy samym porodzie.
 
reklama
Ja biore tylko body z krotkim rekawem.
Ja muszę mieć tylko ubrania na wyjście, które przywiezie mąż. I właśnie się zastanawiam, że chyba przygotuje zestaw polspiochy i body z krótkim i długim rękawem + ewentualnie czapeczka i w zależności od pogody mąż wybierze zestaw. Do tego kocyk, którym zawsze można okryć dziecko w foteliku gdyby było zimno. W końcu to tylko droga ze szpitala do auta.
 
Ja muszę mieć tylko ubrania na wyjście, które przywiezie mąż. I właśnie się zastanawiam, że chyba przygotuje zestaw polspiochy i body z krótkim i długim rękawem + ewentualnie czapeczka i w zależności od pogody mąż wybierze zestaw. Do tego kocyk, którym zawsze można okryć dziecko w foteliku gdyby było zimno. W końcu to tylko droga ze szpitala do auta.
To ja na wyjscie naszykowalam to samo. Tylko zamiast kocyka pieluszke flanelowa.
 
ja muszę przygotować 3 zestawy do szpitala. Mam długą listę wytycznych
dla dziecka:

rożek, pieluchy tetrowe 6 szt.
3 komplety ubranek dla dziecka


Komplet czyli:

body + pajac
lub

body + kaftanik + śpiochy
lub

body + kaftanik + półśpiochy
lub

koszulka + pajac
lub

Koszulka + kaftanik + śpiochy
lub

koszulka + kaftanik + półśpiochy
skarpetki, rękawiczki, czapeczki po 3 szt.
paczka pieluch jednorazowych 3-6 kg
chusteczki nawilżone, maść pielęgnacyjna
kocyk
O kurcze jakie wymagania u nas.tylko chusteczki i krem na odparzenie
 
reklama
Do góry