reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

coś nie mogłam dodać odpowiedzi, a chciałam napisać, że mi lekarz zalecił magnez 3x2 tabl.

Przyszła większość zakupów (apteka, jakieś ubranka, tekstylia, łóżeczko, materac itd.). Brakuje mi jeszcze staników do karmienia (na mojej liście od położnej są dwa takie miękkie), kupujecie? Da się gdzieś sensownie w necie kupić? I nie mam nadal koszul rozpinanych. W internecie spodobała mi się jedna, ale za taką kasę, że byłaby to fanaberia, więc póki co nie zamówiłam.
Zostałam sama na 3 tygodnie. Mam nadzieję, że nic się nie będzie działo w tym czasie. Generalnie mam leżenie, na ktg wychodzą mi jakieś skurcze (już kolejny raz), ale ja nic nie czuję, więc mam nadzieję, że to jeszcze nic poważnego. W tygodniu przyjedzie do mnie mama poprać i poprasować rzeczy a z resztą muszę się wstrzymać. Może mi jeszcze zniosą ten nakaz leżenia i areszt domowy. Mam nadzieję przynajmniej
Ja czesto zamawiam biustonosze na misterna pl. I tam tez befe zamawiac te do karmienia.
 
reklama
Dziewczyny czy Was tez znowu bola i swedza piersi? Juz tak dlugo byl spokoj, a ostatnio znowu robi sie to nie do wytrzymania[emoji53]
 
Dziewczyny czy Was tez znowu bola i swedza piersi? Juz tak dlugo byl spokoj, a ostatnio znowu robi sie to nie do wytrzymania[emoji53]

Mnie dzisiaj podczas kąpieli- mycia, wycierania, bolały sutki... No i czyje jakbym miała mega obolałal pipke- wiecie, jak po 30 km na niewygodnym siodełku rowerowym [emoji12]

Niedawno wróciliśmy do domu dopiero- bo trzeba było pojechać coś zjesc- w lodowce światło po tygodniu- oraz zrobić zakupy, bo jutro znowu zamknięte [emoji35][emoji35][emoji35] Za każdym razem podnosi mi to ciśnienie...
 
reklama
Mnie dzisiaj podczas kąpieli- mycia, wycierania, bolały sutki... No i czyje jakbym miała mega obolałal pipke- wiecie, jak po 30 km na niewygodnym siodełku rowerowym [emoji12]

Niedawno wróciliśmy do domu dopiero- bo trzeba było pojechać coś zjesc- w lodowce światło po tygodniu- oraz zrobić zakupy, bo jutro znowu zamknięte [emoji35][emoji35][emoji35] Za każdym razem podnosi mi to ciśnienie...
To ja mam takie obolale ogolnie cale krocze, pachwiny. Wiekszego kroka zrobie to juz tragedia[emoji53]
 
Do góry