reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Nie za rok.. ale już czuję ciśnienie rezerwowania sali i innych pierdół, więc jak słyszę że za 2 lata znowu coś, to się troszkU zdenerwowałam... :eek:

Heheh ja mam sale od 2 lat zarezerwowana masakra
A na rocznice to tylko zaproszę bankowe ciacho dziadków i chrzestnych
 
Ja leżę w wannie wygrzewam się pije kubek gorącego mleka z czosnkiem i miodem już nie wiem jak się ratować katar dalej mam chyba zatoki bo mi aż lep pęka gluty zielone gardło lekko podrażnione
Fuck ... koniec maja a ja znów chora... już nie wiem jak się ratować
 
Jaka impreza? Chyba coś mi umknęło... w każdym razie życzę dobrej pogody..!



Mało tego!! Odmawiamy SOBIE i wydajemy na dzieci...! To już jest nawet poświęcenie...!

...ja już w domku, w Wawie, relaksuję się w wannie :) Młody pojechał do ojca, więc mam wolny wieczór. Ale muszę ogarnąć pranie, bo w poniedziałek młody wjeżdża na zieloną szkołę. Poza tym jutro jeszcze baby shower :) będę odpoczywać w poniedziałek ;)

Oglądałyście royal wedding..? Ja wyjechałam godz później bo oglądałam :D Kurde, przydałaby mi się taka tiara na mój wedding :D
Buahahaha Justme jesteś świetna!!!!!! Z tym poświęceniem [emoji23] dobre to bylo
 
reklama
Do góry