reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Tez sie zle czuje mysle czy nie jechac na ktg bo co chwile mi twardnieje brzuch w nocy tez kręgosłup boli ciągnie nie wiem jutro zaczynam 34 tydzien
 
reklama
W szpitalu w Szczecinie je właśnie dają dzieciaczkom podczas pobytu :) koleżanka urodziła niecały miesiąc temu i mówiła, że super się sprawdzały więc kupiłam paczkę na próbę [emoji1] znacie jakieś inne z wycieciem na pępek?
To wycięcie nie jest jakieś mega ważne. Można zawinąć normalną pieluszkę i na jedno wychodzi :)
 
Witam się z rana. Ja wczoraj cały dzień na nogach ogarnialam dzisiejsza imprezę. Dziś znów mnie czeka dużo pracy, ale ogólnie nie jest źle, nogi mnie tylko bolaly i nic po za tym. Mała od 2 dni non stop szaleje, o każdej porze dnia i nocy. Jak jej tak zostanie po porodzie to będzie wesoło. Trzymajcie kciuki żeby pogoda się poprawiła bo impreza ma być na dworze.
Miłego dnia.

Jaka impreza? Chyba coś mi umknęło... w każdym razie życzę dobrej pogody..!

A poza tym to nie nasza wina, że dziecko ma takie potrzeby [emoji1][emoji1] a ze my jesteśmy tak szalone, że kawalek szmatki czy pampersa tak nas cieszy.... To wszystko wina ciąży [emoji1]

Mało tego!! Odmawiamy SOBIE i wydajemy na dzieci...! To już jest nawet poświęcenie...!

...ja już w domku, w Wawie, relaksuję się w wannie :) Młody pojechał do ojca, więc mam wolny wieczór. Ale muszę ogarnąć pranie, bo w poniedziałek młody wjeżdża na zieloną szkołę. Poza tym jutro jeszcze baby shower :) będę odpoczywać w poniedziałek ;)

Oglądałyście royal wedding..? Ja wyjechałam godz później bo oglądałam :D Kurde, przydałaby mi się taka tiara na mój wedding :D
 
Jaka impreza? Chyba coś mi umknęło... w każdym razie życzę dobrej pogody..!



Mało tego!! Odmawiamy SOBIE i wydajemy na dzieci...! To już jest nawet poświęcenie...!

...ja już w domku, w Wawie, relaksuję się w wannie :) Młody pojechał do ojca, więc mam wolny wieczór. Ale muszę ogarnąć pranie, bo w poniedziałek młody wjeżdża na zieloną szkołę. Poza tym jutro jeszcze baby shower :) będę odpoczywać w poniedziałek ;)

Oglądałyście royal wedding..? Ja wyjechałam godz później bo oglądałam :D Kurde, przydałaby mi się taka tiara na mój wedding :D
Fakt [emoji1] dziecka jeszcze po tej stronie brzucha nie ma a my już kochamy je najbardziej na świecie i jest dla nas ważniejsze niż my same [emoji16]
 
No właśnie nie powiedziałabym, że wygoda. Używałam z wycięciem i bez i szczerze mówiąc było mi obojętne, czy ono jest :) są trudniejsze etapy przewijania noworodka, trafienie nóżkami w nogawki i takie tam :)
Ale nie trzeba się martwić, że się zasloni/ odsunie, że coś będzie drażniło [emoji1] ja wolę mieć takie pampersy [emoji1]
 
reklama
@Galadriela ciasto wygląda ekstra! A co się robi w rocznicę komunii...?? Znowu impreza? :o

No właśnie nie powiedziałabym, że wygoda. Używałam z wycięciem i bez i szczerze mówiąc było mi obojętne, czy ono jest :) są trudniejsze etapy przewijania noworodka, trafienie nóżkami w nogawki i takie tam :)

Na szkole rodzenia zawsze mówili: proszę pamiętać, nie manewrujemy rączką tylko rękawkiem, nie nóżką- tylko nogawką ;) :D
 
Do góry