reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
@JustMe55 pieknie wygladasz I ta sukienka super jest! Jutro jade do Zary[emoji4] [emoji4] co prawda bie mam zadnej komuni ale nowa kiecka napewno sie przyda :-D;)

Jak dobrze ze jeszcze ktoś się napalił bo znów ja bym wyszła na zakupoholiczka [emoji23] która w desperacji jedzie 53km ( właśnie sprawdziłam na nawigacji ile dokładnie mam do Silesii w kato ) po kiecke
 
Jak dobrze ze jeszcze ktoś się napalił bo znów ja bym wyszła na zakupoholiczka [emoji23] która w desperacji jedzie 53km ( właśnie sprawdziłam na nawigacji ile dokładnie mam do Silesii w kato ) po kiecke
50km to naprawdę nie jest daleko ;)
My tyle będziemy mieć do pracy po przeprowadzce ;)

Poza tym dla mnie podział jest dość jednoznaczny
-potrafię przebiec bez większych problemów = blisko (do ok 20-25km w zależności od kondycji, dalej też biegałam, ale to już trwa, trzeba coś do jedzenia mieć itd)
-potrafię od ręki wsiąść na rower = tak średnio (a trasę ponad 50km robiliśmy z O nie raz, bo mieszkalismy tyle od siebie ;))
-bez auta ciężko = daleko [emoji23]
 
Jednak jestem wyrodna matka.... Zamiast coś dla dziecka uszyć będę miała sukienkę [emoji39]
Na razie skrojona i plecy zszyte, i przerwa na jedzenie i trochę polegiwania...
Ale potem powinnam ją dość szybko skończyć bo mega prosty krój wybrałam w końcu a i tkanina mi się bardzo podoba (choć do szycia koszmarna... cienka, trochę lejąca się, elastyczna, i w ogóle wszystkie możliwe tkaninowe atrakcje...)
Jak wyjdzie, to będzie pasowała do mnie - zwykła, prosta, szara - w sam raz dla takiej wariatki jak ja [emoji23]
 
Jednak jestem wyrodna matka.... Zamiast coś dla dziecka uszyć będę miała sukienkę [emoji39]
Na razie skrojona i plecy zszyte, i przerwa na jedzenie i trochę polegiwania...
Ale potem powinnam ją dość szybko skończyć bo mega prosty krój wybrałam w końcu a i tkanina mi się bardzo podoba (choć do szycia koszmarna... cienka, trochę lejąca się, elastyczna, i w ogóle wszystkie możliwe tkaninowe atrakcje...)
Jak wyjdzie, to będzie pasowała do mnie - zwykła, prosta, szara - w sam raz dla takiej wariatki jak ja [emoji23]

Pochwał się potem [emoji4]
 
50km to naprawdę nie jest daleko ;)
My tyle będziemy mieć do pracy po przeprowadzce ;)

Poza tym dla mnie podział jest dość jednoznaczny
-potrafię przebiec bez większych problemów = blisko (do ok 20-25km w zależności od kondycji, dalej też biegałam, ale to już trwa, trzeba coś do jedzenia mieć itd)
-potrafię od ręki wsiąść na rower = tak średnio (a trasę ponad 50km robiliśmy z O nie raz, bo mieszkalismy tyle od siebie ;))
-bez auta ciężko = daleko [emoji23]
Dla mnie daleko jest wtedy gdy samochodem jedzie się gdzieś pół h... Bo jak się policzy ile to życia mija na dojazdach , który można fajnie spędzić z rodzina to aż szkoda... [emoji39][emoji1]
 
Dla mnie daleko jest wtedy gdy samochodem jedzie się gdzieś pół h... Bo jak się policzy ile to życia mija na dojazdach , który można fajnie spędzić z rodzina to aż szkoda... [emoji39][emoji1]
Dla mnie godzinę - dalej, niż mam do pracy, ale to na to samo wychodzi mniej więcej co poprzedni podział ;)
 
reklama
Jednak jestem wyrodna matka.... Zamiast coś dla dziecka uszyć będę miała sukienkę [emoji39]
Na razie skrojona i plecy zszyte, i przerwa na jedzenie i trochę polegiwania...
Ale potem powinnam ją dość szybko skończyć bo mega prosty krój wybrałam w końcu a i tkanina mi się bardzo podoba (choć do szycia koszmarna... cienka, trochę lejąca się, elastyczna, i w ogóle wszystkie możliwe tkaninowe atrakcje...)
Jak wyjdzie, to będzie pasowała do mnie - zwykła, prosta, szara - w sam raz dla takiej wariatki jak ja [emoji23]
Pokaż potem na pewno coś ładnego stworzysz znając Ciebie i Twoje zdolności [emoji4]
 
Do góry