reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Gratulacje udanych wizyt :)
A i po dzisiejszym USG Mały waży już 1.730g, nadal ułożony poprzecznie

Kacper ma 1670 :D to chyba tez blisko :)

Jestem nareszcie w domu.

Mały ma 1528g, wszystko u niego ok. Dzisiaj dobrze wszystko pomierzył doktor. Syn współpracował. Główka na dole ale jeszcze nie całkiem do wyjścia :-)
Pytałam jak z porodem. To doktor mówił,że jak była już cesarka to kolejna też. No chyba,że chce próbować naturalnie. Raczej nie będę bo dziecko będzie duże :-D tzn na pewno długie.
Wyniki badań bardzo dobre. Krzywa cukrowa nic że niska wyszła, mam mieć coś ze sobą jakiś cukierek. Gdyby mi się słabo robiło.

No i tyle miłych rzeczy..
Chciał mnie dać do szpitala przez tą nogę i popekane naczynka, ( żylaki) ale tylko dlatego że nie musiałabym płacić za zastrzyki (neoparin). Dostałam receptę na 10, będzie źle to mam przyjść. Ale jest póki co dobrze.
mam jakiś stan zapalny, globulki przepisał. A nic nie czulam. Mówił że silna infekcja pochwy..
A i jeszcze skurcze mam.. brzuch mi twardnieje. Mam uważać. Jak nasilą się to same wiecie..IP.
W sumie to jestem zadowolona, bo mały ładnie waży :-)
Dziewczyny a który u Was tydzień? Bo widzę że wszystkie dzieciaczki mniejsze od mojego. U nas 31+0 1838g
 
reklama
Ola, będzie gigant chłop na schwał ;)

U mnie w wynikach ofc hemoglobina za niska:

Hemoglobina
11,7 g/dl
norma: 12,0 - 16,0
Hematokryt
34,8 %
norma: 37,0 - 47,0
% limfocytów
19,2 %
norma: 20,0 - 45,0
Liczba Monocytów
0,89 G/l
norma < 0,80

Plus mam lekka temp. super......
 
Ola, będzie gigant chłop na schwał ;)

U mnie w wynikach ofc hemoglobina za niska:

Hemoglobina
11,7 g/dl
norma: 12,0 - 16,0
Hematokryt
34,8 %
norma: 37,0 - 47,0
% limfocytów
19,2 %
norma: 20,0 - 45,0
Liczba Monocytów
0,89 G/l
norma < 0,80

Plus mam lekka temp. super......
U mnie hemoglobina bardzo niska, dzisiaj na wypisie mam 6,8 i w tej ciąży niczym nie mogę podnieść...
 
U mnie hemoglobina bardzo niska, dzisiaj na wypisie mam 6,8 i w tej ciąży niczym nie mogę podnieść...
Oj, faktycznie bardzo niska [emoji33] :(
Nie masz niedoborów B12? Bo to też może być powód...
No i suplementujesz czymś? Żelazo lepiej się wchłania z wit C, ale sporo produktów może zaburzać wchłanianie.. [emoji15]
Z naturalnych metod, to np natka pietruszki (np w formie koktajlu z cytrusami), itd.
 
Dziewczyny macie jakieś magiczne sposoby na przeziębienie? Byłam na rzęsach, wydawało mi się, ze laska nos wyciera i chyba miałam racje:/ dopadł mnie katar i ból głowy...
 
reklama
Do góry