reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
No to tak jak ja wrzucalam zdjęcia w weekend:

Zobacz załącznik 848388

A w ogóle to wczoraj w aptece po raz pierwszy pani poprosiła mnie do okienka bez kolejki :) najpierw spytała na głos: czy Pani jest w ciąży? A ja przez 2s zawiecha czy ona mówi do mnie [emoji23][emoji23]
Hahaha[emoji23] Fajnie. Mna sie nikt nie przejmuje, a watpliwosci nie ma[emoji53]
 
Jestem wyniki moczu mam bardzo dobre. A teraz możecie mi dac kopa w dupę, że jestem panikara, jednak alergia, pani doktor powiedziała, że na pewno nic wirusowego
 
Jestem wyniki moczu mam bardzo dobre. A teraz możecie mi dac kopa w dupę, że jestem panikara, jednak alergia, pani doktor powiedziała, że na pewno nic wirusowego
Myślę, że w takiej sytuacji każda z nas by panikowała, a z drugiej strony miałaś 100% racji, mogła to być alergia, a mogło co innego, a przy podejściu siostry......
 
Jestem wyniki moczu mam bardzo dobre. A teraz możecie mi dac kopa w dupę, że jestem panikara, jednak alergia, pani doktor powiedziała, że na pewno nic wirusowego
Ufff dzięki Bogu , ale wiesz może tak miało być żeby się ta siostra ogarnęła też troszkę [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8]
 
reklama
Do góry