reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Moj twierdzil ,ze on chlopcow nie umie ;) tesciowa miala juz 6 wnuczek zanim jej wnuka dalismy;) a teraz drugi chlopiec ... tylko moja coreczka niezbyt z tego zadowolona ,tak chciala siostrzyczke 8-)
Swoja droga mam kilka znajomych po 40, ktore sie bardzo staraja o malenstwo i nie wychodzi a u nas wpadka jak u nastolatkow ;)
Jakiś czas temu skończyłam 35, i udało się po kilku latach.....
 
Hej dziewczyny :) mam deficyt czas jak widać... Na forum jestem sporadycznie.. Więc nawet nie wiem co się u was dzieje za bardzo.. :(


Dziś pierwsza nocka na nowym mieszkaniu na którym..
- Nie mam jeszcze kuchni
-Łazienka jest w kaflach + toaleta + prysznic - więc tu cywilizacja :d
- Sypialnia w której śpimy jest wyłożona panelami do połowy :D łóżko sypialniane z materacem przyjdzie dziś bądź jutro, a mimo wszystko fajnie spało się na materacu :D
Kuchnia połowa stworzona :)
Wykąpać się można, siusiu zrobić też :D

A więc działamy dalej :D już po śniadaniu jesteśmy :D ale nawet mamy tv na którym oglądaliśmy wczoraj film wieczorem HEHE więc warunki są jakie są ale jest wesoło :)

Poza tym że strasznie męczy mnie katar :/ do łazienki o sypialni nie mamy jeszcze drzwi :D ale powiem wam że mimo tych "niedogodności" cieszę się na to mieszkanie (jak na razie w warunkach polowych) i cieszę się że jest M :) chociaż na tydzień :) nie mieliśmy wyboru i musieliśmy już się tu przeprowadzić bo umowa najmu mieszkania nam wyszła [emoji14] no cóż damy radę :)

Agd całe do mieszkania przyjdzie w pon :D radocha hehe

Pozdrowienia z placu remontowego :D
Super [emoji106]
Jak ja się będę przeprowadzać, to pewnie też jeszcze kuchni nie będzie, więc warunki polowe, ale - co swoje to swoje :D

Jak będziesz miała chwilę, to pamiętaj, że czekamy na fotki ;)
 
Haha uwielbiam te Twoje teksty ja też zamieniam się wielkimi krokami w slonia[emoji16] ostatni tydzień to szok [emoji33] [emoji2] ciekawe kim będziemy w lipcu [emoji23]
Założyłam dzisiaj na ćwiczenia koszulkę z maratonu poznańskiego... Spojrzałam w lustro, stwierdziłam, że jestem grubsza niż szersza, a mój sposób poruszania się, gibkość ruchów emerytki itd nieźle kontrastują ze sportowym strojem [emoji23]
 
reklama
Do góry