reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
To pozniej to chyba tylko mowienia sie tyczy. A generalnie takie rzeczy motoryczne czesto pozniej robia dzieci wieksze, bo im trudniej. Moja wszystko ciut pozniej robila.

Mozliwe masz racje moja 11 kg niecale i zaczela lazic caly pokoj i z 35 tc a jej niby riwiesnik 40 tc ma 14 kg I nie biega jak Nicole
Moze waga ciazy mowisz dzieciom?
 
reklama
A powiedz mi wiem że to już było gdzieś poruszane ale jaki najlepszy krem na oparzenia?linomag czy coś pomieszalam? A na piersi coś stosowałas?
Jak dla mnie to najlepszy jest Sudocrem. Ale to jak juz jest odparzenie. Bepanthene tez jest dobre.
A dla samego zabezpieczenia pupy to wystarczy Alantan czy Linomag. Ale ja nie smariwalam pupy przy kazdej zmianie pieluszki.

A co do piersi to ja mialam poranione tylko po pierwszym karmieniu zaraz po porodzie. Potem juz z tym nie mialam problemow. Ponoc Bepanthen dobrze dziala i Maltan. Ale najlepiej to dziala nasz pokarm. Dobrze jest nawet dla zabezpieczenie po karmieniu posmarowac brodawki mleczkiem[emoji5]
 
Do góry