reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczyny jestem w szpitalu. Znowu miałam ten dziwny stan że nie wiedziałam co sie dzieje i chwiałam sie na boki. NIe wiedzą co ze mną zrobić. Dam znac jak bedzie po
Jola trzymaj się tam dzielnie [emoji8][emoji8][emoji8] niech posprawdzają co się tam dzieje

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
reklama
A tak w ogóle, to też tam byłam we wrześniu 2017 ;)
Może gdzieś nawet widziałyśmy się na trasie ;)
(jakbyś gdzieś widziała dziewczynę biegającą po górach jak wariatka, to byłam ja [emoji23])

0d1yrjjgtd95fou3.png
Heh, widziałam całe tłumy szczęśliwe że zmęczenia :)
Już za rok planujemy tam pojechać z synkiem. My mamy w Bieszczady 730 km... Może za rok da radę już z nami pochodzić w nosidle ;)

Napisane na Lenovo YT3-850F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Swego czasu na urazówce w moim mieście (wówczas mieszkałam w dość sporym...) byłam rozpoznawana i witana słowami w stylu "co tym razem zrobiłaś?"
Szycie miałam mając rok z kawałkiem, siniaki i inne drobiazgi niezliczone, gips tylko dwa razy w życiu, nogi skręcane kilkadziesiąt razy (ale to akurat większość "na własne życzenie" - taniec irlandzki bywa kontuzjogenny...), i duuużo innych ;)
Tylko że ja nie na prostej drodze, łaziłam po dachach, plotach, drzewach, skakałam z dachu z parasolem albo bez, opalałam się na dachu (usnęłam, i wszyscy mnie szukali...) i prawie zawsze mi się udawało ;)
Nic mi się nie stało nawet jak omal wywaliłam regał z książkami na siebie (wspinałam się po półkach...), tylko większość zawartości spadła, ale jak zeskoczyłam, to wrócił do pionu ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
To się rodzice przy Tobie strachu najedli. Zamiast się lalkami bawić to wyczyniała takie rzeczy :D ja złamałam rękę na skakance, i jak zdejmowalam spodnie, rozbilam głowę chustajac się na krawędzi stołu i wiele innych. Też wiele razy igralam z życiem :D mam nadzieję, że moje dziecko będzie spokojne :)
 
Hej

Troche mnie nie bylo,a tu tyle sie dzieje

Jola92 - kurcze... Co ci sie dzieje??? Oby to nic powaznego . Trzymaj sie ...

Onaszczesliwa2018 - mam nadzieje,ze szyjka nie bedzie sie skracala. Jestes w dobrych rekach. Powodzenia

Galadriela - znam to okropne uczucie.. Odpoczywaj.

A mi wczoraj po przytulankach wyszla jeszcze mocniej pochwa. Kilka h pozniej krople krwi i do szpitala. Sprawdzono tetno Zuczka i manualnie czy jest jakies wewnetrzne krwawienie,ale na szczescie nie.
Mam unikac bliskosci no i zobaczymy za tydzien gdzie jest lozysko.
Poki co slyszalam,ze dwa palce ponizej pepka,wiec troche za nisko.
Z rana lekko rozowa wydzielina,ale to pewnie po badaniu.
We wtorek mam wizyte w szpitalu..

Milej niedzieli.


Tobie również powodzenia
 
A mi dzis do bolu glowy doszedl bol gardla[emoji53] Eh dawno chora nie bylam. Pewnie od mlodej zalapalam, bo od kilku dni kaszle. Mialam porobic porzadki w ciuchach corki i przejrzec rzeczy niemowlece, a caly czas leze i na nic sily nie mam[emoji20]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017


Odpoczywaj jeszcze będziesz miała czas na porządki:*
 
Kurcze dziewczyny, ale mi Was szkoda że tak Was wszystko boli, ciągnie itp. Mnie nie jest kompletnie nic, ostatnio trochę mnie jajnik pobolewał ale do przeżycia, no chyba że to jeszcze wszystko przede mną :D Trzymam kciuki za dziewczyny w szpitalach, wszytko będzie dobrze :) Oraz szybkiego powrotu do zdrowia życzę chorym :)
U mnie pogodowo dzisiaj cudnie, 2 stopnie na plusie, piękne słońce, zero wiatru... spacer na plaży w takie dni to sama przyjemność :)

A to jakby ktoś nie widział falochronów zimą :)
2yklzm9.jpg


2gtdxrp.jpg
 
reklama
Kurcze dziewczyny, ale mi Was szkoda że tak Was wszystko boli, ciągnie itp. Mnie nie jest kompletnie nic, ostatnio trochę mnie jajnik pobolewał ale do przeżycia, no chyba że to jeszcze wszystko przede mną :D Trzymam kciuki za dziewczyny w szpitalach, wszytko będzie dobrze :) Oraz szybkiego powrotu do zdrowia życzę chorym :)
U mnie pogodowo dzisiaj cudnie, 2 stopnie na plusie, piękne słońce, zero wiatru... spacer na plaży w takie dni to sama przyjemność :)

A to jakby ktoś nie widział falochronów zimą :)
2yklzm9.jpg


2gtdxrp.jpg
Jak pięknie
 
Do góry