reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Lipcowe mamy 2018

O ja czekam na normalną rzodkiewkę, taką pachnącą itd [emoji15]

0d1yrjjgtd95fou3.png
Oj rzodkiewka <3 taka prawdziwa... że aż szczypie po języku, taka mi się marzy

p19u3e3kn69xsy6d.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Dziewczyny teraz to mam juz potrojnego nerwa. Nie dosc, ze polowkowe to jeszcze mloda rano pokaslywala i tetaz sie martwie czy ok. A do tego jak tetaz wstalam to sie okazalo, ze lodowka nie chodzi[emoji20] No zalamana jestem. Nie wiem o co chodzi. Mam nadzieje, ze sie nie zepsula. Nie wiem co mam z nia teraz zrobic[emoji53]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017


O kurde , a może spróbuj podpiąć do innego gniazdka? A bezpieczniki Ci się niewylaczyly ?
 
U mnie w brzuszkowie nie raz taka imprezka w nocy że spać nie mogę :o
aż dziwne że potrafi mnie obudzić w 22tc... Co będzie dalej aaaaaaaa [emoji14] chyba że okaże się silnym chłopcem :) <3 mamusia kocha :)

p19u3e3kn69xsy6d.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Mam to samo. Regularnie o 2 w nocy mnie budzi.


Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też w nocy imprezki zaczyna się o 23 i jak się budzę w nocy to maleństwo tez bryka aż się boję co będzie po porodzie :d
 
Czesc dziewczyny! Ja juz wróciłam do świata żywych! Zapalenie oskrzeli minelo zostal tylko kaszel... W poniedziałek mialam polowkowe i na szczescie wszystko w porządku. A zaraz jade do swojego lekarza na kontrolę[emoji4][emoji4]
Od wtorku jestem sama... Maz mnie opuscil i pojechał na poligon więc do 23go dni będą sie strasznie ciągnąc[emoji53]

0d1ysek2lswwmhul.png
 
reklama
Do góry