reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

A które kupujecie?? Hortex czy biedronkowe?

0d1ysek27fwlna7d.png
Ostatnio bardzo ładne były w Auchan, aż się zdziwiłam... ;)
A poza tym, to zależy do czego... Do koktajli, sorbetów itd najtańsze, do ciasta "macam" czy duże itd.. Ewentualnie kupuję w makro, tam mają często w przezroczystych opakowaniach ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Ostatnio bardzo ładne były w Auchan, aż się zdziwiłam... ;)
A poza tym, to zależy do czego... Do koktajli, sorbetów itd najtańsze, do ciasta "macam" czy duże itd.. Ewentualnie kupuję w makro, tam mają często w przezroczystych opakowaniach ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
Niestety u mnie takich sklepow nie ma. Najbliżej wroclaw [emoji13]

0d1ysek27fwlna7d.png
 
Dziewczyny zrobiłam sobie pierwszy raz od listopada kawę! :D ale taką z torebki 3w1 i muszę stwierdzić, że jakoś daję radę pić, mimo tego, że jest okropnie słodka i jakiś mam dziwny posmak gorzkawy :p
To, że okropnie słodka, gorzkawa i w ogóle, to typowe dla 3w1.. Może następnym razem normalna kawa, tylko słabsza, z mlekiem spienionym ;) albo kokosowym ;) (dwie łyżki wiórków trochę cierpliwości, blender a potem sitko ;))
Na pewno będzie lepsza ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
To, że okropnie słodka, gorzkawa i w ogóle, to typowe dla 3w1.. Może następnym razem normalna kawa, tylko słabsza, z mlekiem spienionym ;) albo kokosowym ;) (dwie łyżki wiórków trochę cierpliwości, blender a potem sitko ;))
Na pewno będzie lepsza ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
Och z mlekiem kokosowym to na pewno [emoji7] Jestem uzależniona od wszystkiego kokosowego :D
 
Och z mlekiem kokosowym to na pewno [emoji7] Jestem uzależniona od wszystkiego kokosowego :D
To nie jestem sama :D
Mleko kokosowe było pierwszym, które zaczęłam sama robić ;)
No i dobrze, że kokos można w ciąży, bo przed ciążą jeszcze cynamon do wszystkiego dawałam, nawet miałam małe plastikowe opakowanie w torebce, a w ciąży... No, ciężko bywa, teraz szczypta do ciasta ewentualnie...

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Do góry