reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Gratuluję udanych wizyt i czekamy na wieści o następnych :)
Ja też dziś bez rewelacji ogarnęłam się żeby jechać zrobić jakieś zakupy świąteczne i co poszłam do sklepu i kupiłam bułki i galaretka z kurczaka która już zjadłam, teraz robię listę z zakupami bo tak to nic nie kupię, muszę jeszcze raz jechac
 
reklama
Hej jestem tu nowa termin mam na 22lipca. Niestety mam plamienia bardzo małe lekarze nic nie widzą żeby się coś złego dzialo. Biore dufaston 2razy dziennie plus luteine 2razy. Staram sie za dużo nie robic ale mam córke 1,5roczną:) takze z odpoczynkiem szału ni ma:p. Kazdy dzien sie stresuje rano bo to tylko rano pojawiaja mi sie te plamienia. Dziewczyny byle do przodu zdrowia dla maluszków I dla Was.
 
Hej jestem tu nowa termin mam na 22lipca. Niestety mam plamienia bardzo małe lekarze nic nie widzą żeby się coś złego dzialo. Biore dufaston 2razy dziennie plus luteine 2razy. Staram sie za dużo nie robic ale mam córke 1,5roczną:) takze z odpoczynkiem szału ni ma:p. Kazdy dzien sie stresuje rano bo to tylko rano pojawiaja mi sie te plamienia. Dziewczyny byle do przodu zdrowia dla maluszków I dla Was.

Witaj [emoji5] a który tydzień u ciebie??


16udyx8di9hvrs5t.png
 
Ech....ja to mam pecha minelam sie z moja ginekolog. I dupa nie wzielam skierowania na usg. Ma byc za tydzien a wtedy ja mam sie zglosic z mlodym do szpitala. Jestem taka zla ze szok! Lekarz od usg genetycznego ma byc 8 i chyna zapisze sie prywatnie bo skierowania nie bede miala jak wziazc. Normalnie jestem na siebie wsciekla bo moglam jechac wczesniej.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej jestem tu nowa termin mam na 22lipca. Niestety mam plamienia bardzo małe lekarze nic nie widzą żeby się coś złego dzialo. Biore dufaston 2razy dziennie plus luteine 2razy. Staram sie za dużo nie robic ale mam córke 1,5roczną:) takze z odpoczynkiem szału ni ma:p. Kazdy dzien sie stresuje rano bo to tylko rano pojawiaja mi sie te plamienia. Dziewczyny byle do przodu zdrowia dla maluszków I dla Was.
Cześć :) plamienia w ciąży są strasznie stresujące ale ważne że dzidzia rośnie :)

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Chyba nie ma reguły, więc mam nadzieję, że nie będzie tak źle... :/ Aż się boję.
No ale widzisz, po porodzie minęło i wiele lat był spokój także mam nadzieję że i teraz jakoś to się wyciszy. Musi :/ Trzymam kciuki za Ciebie i siebie też ;)

Dopytam jeszcze - wiesz jaka może być u Ciebie przyczyna refluksu? Przy zapalenie żołądka boli Cię żołądek czy tylko zgaga? Ja przeżyłam 2 lata temu silny stres i to on wywołał u mnie to :( Teraz jestem już spokojniejsza więc mam nadzieję że to też wpłynie jakoś bardziej pozytywnie.
Obecnie biorę jeszcze duphaston, pewnie do następnej wizyty czyli 2 stycznia. Może jak odstawię to zrobi się trochę lepiej.
Pisałam z kilkoma dziewczynami które też tak się męczyły w ciąży jak piszesz, że spać nie mogły bo tak piekło. Po ciąży minęło a nawet w kolejnych już zgagi nie było. Także co kobieta to inaczej.
Wiesz co, ja wlasnie zgagi nie mialam w ogole. Od jakiegos czasu bardzi sporadycznie. Bolal mnie wlasnie zoladek, zwlaszcza jak sie nabralam lekow p/bolowych. A bralam duzo, bo mam tez duzy problem z zatokami. I takie bledne kolo sie tworzy.
A jesli chodzi o refluks to prawdopodobnie pojawil mi sie wlasnie po ciazy. W ogole duzo problemow mi sie nasililo po ciazy. Mam nadzieje, ze ta nie zrujnuje mnie juz doszczetnie [emoji53]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Gratuluję udanych wizyt i czekamy na wieści o następnych :)
Ja też dziś bez rewelacji ogarnęłam się żeby jechać zrobić jakieś zakupy świąteczne i co poszłam do sklepu i kupiłam bułki i galaretka z kurczaka która już zjadłam, teraz robię listę z zakupami bo tak to nic nie kupię, muszę jeszcze raz jechac
Ja dzis bylam....zostawilam 350 w biedronce a lista jeszcze dluga. W piatek lepie pierogi i oczywiscie zapomnialam kipic make bezglutenowa,skleroza jak nic. Ale taka prawda ze jak sie listy nie zrobi to polowe rzeczy sie nie kupi

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej!
Ja dziś byłam u gin., wszystko ok. Dzieć rośnie idealnie - cały czas 1:1 wiek z usg i wiek z OM. Ma już 2,5 cm! Grubas taki, łapki jak serdelki :D Chyba spał, bo się przekręcić do zdjęcia nie chciał :DDobrze, niech śpi i niech mu tak zostanie. Jak mi się za ostatnim razem trafi dziecko nieśpiące w dzień, to się pochlastam [emoji14]

Krwiak się zmniejszył, ale jest tak blisko szyjki, że moja gin. ostrzegała, że może się ewakuować. Wolałabym nie, bo jednak krew to zawsze stres :/

Na "genetyczne" idę do speca krakowskiego. Moja gin. się z nim kumpluje i wysyłała mnie do niego już poprzednio jak tylko były jakieś problemy. Mówi, że on lubi na tym usg powiedzieć, jaka płeć, i ma 99% skuteczności :D Także za 3 tygodnie się dowiemy, czy różowe sowy na beciku to był trafiony strzał [emoji14]

Trzymam kciuki za Wasze wizyty w tym tygodniu!
Supet, ze dzidzia zdrowa[emoji5] I oby ten krwiaczek juz sie wchlonal.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Do góry