reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Widać na dole brzuszek :) zaokrągla się [emoji16] rzadko zdarza się by kobiety pokazywały sobie brzuchy z nadzieja, że druga powie "urósł Ci brzuch" [emoji16][emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png
W tym wypadku bardzo fajne są takie spostrzeżenia :D

p19u3e3ksv91xyeu.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Moja lekarka straszy, że od stycznia wizyty co miesiąc [emoji33] nerwy mnie zjedzą wtedy [emoji2]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
Ja na swoją drugą czekałam 3 tyg, a jak na tej wizycie okaże się, że wszystko ok to też co 4 tyg nie wiem jak ja to przeżyje [emoji26] ale z drugiej strony zamiast kasy na wizytę można odkładać dla dziecka na ubranka :) więc tym się pocieszam :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej!
Trzymajcie się, Dziewczyny - odpoczywajcie dużo, obyśmy dotrwały do lipca wszystkie.

U mnie zapiernicz straszny, bo chcę się wyrobić z robotą przed świętami. A doba ma niestety tylko 24 godziny ;)

Mnie się te kosze podobają, ale raczej nie będziemy kupować. Nie opłaca się na kilka miesięcy. Jeszcze jakby miało kolejnemu dziecku posłużyć, to moooże... Odmalujemy łóżeczko na wiosnę i kupimy nowy materac. Coś muszę wykombinować do spania dla malucha na dół na dzień, bo nie będę co chwilę na górę do sypialni do niego latać ;) Ale jeszcze nie wiem co.
Na pewno nie będziemy mieć żadnych ochraniaczy, baldachimów i innych dodatków, bo to moim zdaniem tylko kurzołapy i przepływ powietrza zaburzają.

Zamówiłam na ostatnią chwilę kalendarz dla mamy. Co roku jej robię ze zdjęciami wnuków. Jakoś teraz zaspałam :/ Mam nadzieję, że dojdzie do piątku. Empik mi pokazał realizację na 29 grudnia, więc szukałam gdzie indziej :/ Dobrze, że wszystkie inne prezenty już mam :)
 
A mnie znowu powiedział, że wizyty co 3 tygodnie a pod koniec co 2 tygodnie i sobie pomyślałam, że wolałabym wizyty co miesiąc z racji tych kosztów każdej wizyty, jaka byłam jeszcze wtedy głupia [emoji14] Teraz się cieszę, że są co 3 tygodnie, bo nie wiem jak bym wytrzymała co miesiąc skoro te 3 tygodnie to już jest maskara.
Mój każe wybierać co 3 lub 4 tyg znając mnie jak znowu mnie zapyta to powiem to po 3 tyg poproszę [emoji23] a mój mąż to chyba zacznie jeszcze w weekendy pracować jak tak dalej pójdzie [emoji23]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej!
Trzymajcie się, Dziewczyny - odpoczywajcie dużo, obyśmy dotrwały do lipca wszystkie.

U mnie zapiernicz straszny, bo chcę się wyrobić z robotą przed świętami. A doba ma niestety tylko 24 godziny ;)

Mnie się te kosze podobają, ale raczej nie będziemy kupować. Nie opłaca się na kilka miesięcy. Jeszcze jakby miało kolejnemu dziecku posłużyć, to moooże... Odmalujemy łóżeczko na wiosnę i kupimy nowy materac. Coś muszę wykombinować do spania dla malucha na dół na dzień, bo nie będę co chwilę na górę do sypialni do niego latać ;) Ale jeszcze nie wiem co.
Na pewno nie będziemy mieć żadnych ochraniaczy, baldachimów i innych dodatków, bo to moim zdaniem tylko kurzołapy i przepływ powietrza zaburzają.

Zamówiłam na ostatnią chwilę kalendarz dla mamy. Co roku jej robię ze zdjęciami wnuków. Jakoś teraz zaspałam :/ Mam nadzieję, że dojdzie do piątku. Empik mi pokazał realizację na 29 grudnia, więc szukałam gdzie indziej :/ Dobrze, że wszystkie inne prezenty już mam :)
Ja nie mam prezentu dla męża jeszcze, muszę wkoncu w tym tyg wybrać się do Emipku bo chciałabym mu kupić Belfer na płycie bo mu się podoba :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co... Codziennie jestem Senna strasznie i codziennie badam sobie ciśnienie... I każdy dzień zaczynam od ciśnienia 90/60.. Normalnie zaraz zejdę.. Budzisz się i chcesz iść spać .. Dlatego u mnie kawa obowiązkowo

p19u3e3ksv91xyeu.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Do góry