reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

Olaaa7 a co ile kazał ci robić odczynnik combsa? Bo z tego co pamiętam to macie konflikt
My też mamy konflikt a jest to druga ciąża i powiedziała, że często będziemy to sprawdzać. Narazie robiłam raz, zobaczymy kiedy następny [emoji4]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
reklama
Ale mi się dziś ciągnie a do 15 jeszcze daleko :oo: Później czeka mnie wizyta u weta z szynszylą. Pewnie nie będzie to za wesoła wizyta bo mały ma guza koło serca, który rośnie i nie da się nic zrobić :(
 
Dzięki to miłe.wczoraj z calej tej pozytywnosci jak mlodej się przypomnialo, ze na dzisiaj ma prezentację z techniki do zrobienia to wzięłam laptopa i zrobilam za nią :-) ostatnio za "mój" pokrowiec na telefon dostałam 6 ... Znaczy się mloda dostala :-) to moze chociaz ze 4 za prezentację wpadnie.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Widzisz jaka zdolniacha z ciebie,dobrze ze masz Laure. Mysle ze to dzieki niej tak szybko doszlas do siebie. A wiadomo juz cos z ta nowa praca?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimo, że z okresu to 9 tydzień, wg.usg ciąża obumarła w 6 tygodniu

@Kalinova u mnie podobnie jak u Margany to byla mlodsza ciaza. wszystko oczyscilo sie samoistnie. ja akurat niemialam zadnych wiekszych boli. bardziej jak na umiarkowany okres. i ktoregos dnia poczulam takie chlupniecie - bez bolu. potem juz tylko mialam delikatne krwawienia. na koniec polozna robila mi dokladne usg i powiedziala, ze nic juz we mnie nie ma. u mnie przeszlo to naprawde optymalnie jak na ta sytuacje. wiec czysto fizycznie nie cierpialam. a psychicznie to wiadomo... dobrze, ze masz takie wsparcie meza. ja bez tego to bym sie zwalila jak domek z kart. choc i tak plakalam bardzo dlugo.
 
Widzisz jaka zdolniacha z ciebie,dobrze ze masz Laure. Mysle ze to dzieki niej tak szybko doszlas do siebie. A wiadomo juz cos z ta nowa praca?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeszcze nie. Do jutra mają zadzwonic. Ja tu schizuje ze pewnie nic z tego a M z kolei mowi ze mam sie uspokoic bo gdyby mnie nie chcieli to jzu by do mnie zadzwonili i to powiedzieli. Nerwus straszny jestem. Najwyzej jak sie tu nie uda to elke o miesiac przedluze i w tym czasie na pewno coś znajdę.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
A mnie znowu powiedział, że wizyty co 3 tygodnie a pod koniec co 2 tygodnie i sobie pomyślałam, że wolałabym wizyty co miesiąc z racji tych kosztów każdej wizyty, jaka byłam jeszcze wtedy głupia [emoji14] Teraz się cieszę, że są co 3 tygodnie, bo nie wiem jak bym wytrzymała co miesiąc skoro te 3 tygodnie to już jest maskara.
A ja to mam dopiero przepasc miedzy wizytami [emoji23]
Ostatnia u gin mialam 1 grudnia, kolejna 5 styczen ze wzgledu na swieta i na to, ze go nie ma. Ale w miedzy czasie na szczescie bylam z plamieniami na ip i podgladnelam ze jest ok wszystko :)

xrotgov3q3o4y33i.png
 
Ja też nie czuje nie mam nawet 1 ozdobki świątecznej jeszcze:/ do Polski nie jedziemy a 27 ego prenatalne wiec te święta będą jak na szpilkach , ale za to w przyszłym roku jakie będą fajne i radosne jak już będą z nami nasze maluszki ;)
Już się nie mogę doczekać przyszłych świąt, tak bardzo się boje czwartku, że nikt sobie nie zdaje sprawy to jest takie moje wymarzone szczęście, którego nie mogę stracic, nawet nie myślałam, że kiedykolwiek będę w stanie się tak poświęcać i dbać o siebie byle maluszek zdrowo się we mnie rozwijał :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry