reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Magdalenka, cellulit powiadasz... mam, ale sposobów na niego nie mam :( już się przyzwyczaiłam. I ani masaże nie pomogły ani ruch. A na jakieś drogie kosmetyki szkoda mi pieniędzy. Kiedyś jak tylko pojawiły mi się rozstępy w 7. klasie, rodzice zafundowali mi jakiś drogi specyfik w szklanych fiolkach, no i dupa, też nie pomógł. Obawiam się, że z cellulitem będzie u mnie podobnie.
 
reklama
Grubelku, jeśli chodzi o jedzenie, to trzymam się zaleceń mojego Mariusza. Więc nie jest tak, że jem coś non stop, tylko o tych wyznaczonych porach. I np. na drugie śniadanie potrafię zjeść całkiem sporo, a już na obiad nie mam ochoty i zjem cokolwiek, żeby potem mnie nie ssało.
 
Dziewczynki najdroższe! Kajam się, na klęczkach przepraszam i chyba jakies mufinki będę musiała upiec w ramach rehabilitacji. Mam taki zapieprz w robocie, że nie miałam czasu zajrzeć na forum, wczoraj informatyk pół dnia grzebał mi w kompie, a internet w domu przestał działać! i masz babo placek (gdyby chociaż, a ja nawet piekarnika nie mam i musialam wczoraj pożreć całą paczkę m&m'sów). Przykro mi, a zarazem miło, że się o mnie martwiłyście, obiecuję już nigdy do tego nie dopuścić!!! :-)
 
Na rozstępy podobno działają moje zabiegi na gębę - mikrodermobrazja. Mi na twarz pomaga, więc podejrzewam, że rzeczywiście rozstępy może też pokonać. Kosmetyczka, do której chodzę, stwierdziła, że to jedyna rozsądna metoda na duże rozstępy. Tylko to dość drogie ustrojstwo..
Na cellulit niestety moim zdaniem tylko sport ma dobry wpływ. Niestety, bo w naszym stanie raczej musimy odpuścić - przynajmniej to, co ja lubię najbardziej czyli rower i tenisa.. Zostają spacerki, chociaż muszę Wam powiedzieć, że jak się w weekend przespacerowałam po wrocławskim rynku, to musiałam później odpoczywać pól godziny na ławce jak stara babcia..
 
Witajcie. Zaczynam się poważnie niepokoić, czy u Bazylki wszystko gra.
Ewa, Zebrra, pamiętajcie, że papiery dotyczące zasiłku po tych 182 dniach na L4 trzeba złożyć do ZUS-u na miesiąc przed końcem L4. Warto więc już się o nie powoli starać. Wypełniają je zakład pracy, lekarz prowadzący ciążę i jest też część dla Was. Trzeba skserować i dołączyć kartę ciąży oraz kartę pacjentki prowadzoną przez lekarza.
Nicoya, ja też mam dziś trójwymiar!!! :-):-) I wychodzę ze skóry - niech już będzie popołudnie!
A którą szkołę rodzenia Ty wybrałaś?
W kwestii wyboru prezentu dla Dużego: a czym się szanowny mąż interesi?
 
No Bazylia następnym razem będzie lańsko! :)

Grubelku z jedzeniem to u mnie jest tak, że jem często, ale niewiel, bo jakoś tak miejsca nie mam w żołądku... :) ale jem niestety dużo słodkości...i smażone..
 
Poprzedniego posta pisałam dość długo, bo z dwiema przerwami na telefon, i dopiero po wysłaniu zauważyłam, że Bazyl dał wreszcie głos. Paskudny Bazyliszku, naprawdę się martwiłam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
 
reklama
Bazylia wybacz ale muszę to napisać... bo :-D :-D :-D :-D :-D zaraz się zesikam .... bo to tak jakby ktoś miał rozstępy na twarzy!!! :laugh2: :laugh2: :laugh2:

No dobra juz będe poważna....

Ankami to może ja jem częściej ale mało :confused: i dlatego wygląda że ciągle cos ciamkam... tylko dlaczego waże najwięcej z Lipcówek i najwięcej utyłam... :confused: :baffled: :baffled: :sick:
 
Do góry