reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Agnes, Buziaczku ja Laure przebieram przed jedzeniem.Po jedzeniu nie ruszam nawet jej bo wiem czym to grozi obecnie przez otatnie 3 doby nie oddala mleczka wiec uwazam ze Ona to robila po tabletkach ktore jej podawalam na zeby i kosci.Odrzucilam je i jest ok w Polsce nie daja ich wiec stwierdzilam ze Laura nie musi ich brac.Ale przy wizycie u lekarza pogadam o tym.

A koperkowa podaje malej jak sie jej chce pic wiec zdarza sie to dwa razy na dzien moze z 50ml wypije- razem
 
Krzysiowi pępek odpadł dopiero w trzecim tygodniu, nie krwawi ale przemywamy kilka razy dziennie spirytusem tam w środku, bo wolno się goi. Położna stwierdziła, że to wina grubej pępowiny.

Jeśli chodzi o herbatki to nie podaję małemu nic poza moim mleczkiem, a koperkowe i inne piję sama :-).
 
Agnes rozczaruję Ci, ale mój Jaś obchodzi się bez ryku... :)
Moja Blaneczka ladne sobie spi i w nocy i w dzien , z usypianiem tez nie mam problemow, jak sie budzi to tylko na jedzonko i na pieluszke , zeby uslyszec jej placz to trzeba sie porzadnie nastarac:tak:...-szczepionka. ona tylko pokwekuje:-D smiejemy sie wszyscy ze nie umie plakac boi sie wlasnego glosu :-p:-D he he
a jak usypianie wam wychodzi? bo ja odkladam Blancie do lozeczka i sama usypia czasem , chwilke sie pokreci poprzyglada pomacha raczkami nozkami i zasypia...:-)
 
Buziaczku gratuluje zasypiania bo ostatnio ciocia i tatus nauczyli Laure kolysac:wściekła/y:
Teraz to bujaka sobie musze kupic bo na rekach nosic nie bede:wściekła/y: a wczesniej sama zasypiala nie trzeba bylo jej pomagac.Jestem zla
 
reklama
Do góry