reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

reklama
Naftalanek serdeczne gratulacje !!!!!!!!!!! Bardzo sie ciesze !!!!! Leila - doskonale cie rozumiem mnie tez czasami Kondzio daje w kosc np. wczoraj tak plakal, ze az sie zaczal dusic - nawet nie wiesz jak bylam przerazona - i co tu robic?? Dzisiaj tez od rana marudzil i zeby sie uspokoic wypilam meliske a teraz Konradek spi jak aniolek - tak sie zastanawiam czy to dzialanie melisy, poniewaz spi juz z 40min a zawsze robil sobie drzemki po 15-20 minut. W niedziele robie chrzciny wiec teraz przygotowania pelna para - niestety wszystkim obarczeni sa rodzice, bo ja przymlodym nie moge nic zrobic jakis zlosliwy sie zrobil po tych wakacjach - niewiem co robic???
 
Cześć dziewczyny
Łoj, dała mi w kość moja mała terrorystka:-( Całe dnie teraz nie spi, dużo płacze, a ja nie wiem dlaczego. Nauczyła sie na rękach i nosze je całe dnie... całe szczęście w nocy zasypia od razu po karmieniu na cycku ale i tak jestem niewyspana:no:
dziś była położna i troche mnie uspokoiła bo maleńka wywija mi sie w rogala i podnosi główke za szybko jak na nią. bałam sie że to wzmożone napięcie mięśniowe. i tak będe musiała to skontrolować..
Mam dziś jakiegoś doła:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

Elinek jak po odstawieniu leków|?
 
No ja po odstawieniu leków w pierwszy dzień cały czas miałam skurcze, ale niebolesne i nie regularne, właściwie to miałam cały czas jeden niekończący się skurcz, a teraz wszystko ucichło... Tzn. strasznie źle się czuję, ale chyba nie ma to nic wspólnego z akcją przeporodową, po prostu mi źle na całym ciele, chyba organizm jest już zmęczony ciążą... Kość łonowa boli tak, że ledwo chodzę, brzuszek twardnieje, ale nic z tego nei wynika, ostatnio u gin po badaniu szyjka 1/3 długości, rozwarcie zewn, na opuszek palca, wewn. zamknięte.... Termin mam dopiero na 20... Myślałam, że jak odstawię, to coś się zacznie dziać, ale nic z tego, czekamy....
 
Hej. Ja biorę fenoterol od 30 tc. obecnie jestem w 34 tc. Po ostatnim badaniu moja gin stwierdziła, że mimo, iż moja szyjka jest krótka to nie ma rozwarcia i spokojnie mogę dotrwać do 36, 37 tc a nawet dłużej. Nie dostałam nakazu leżenia. Robię wszystko to co do tej pory. Następną wizytę mam 21.09. i mam nadzieję, że też usłyszę, że wszystko jest ok :) Tymczasem też dzisiaj się parszywie, to chyba ta pogoda...jestem jakaś taka ociężała, bolą mnie plecy i troszkę brzusio. A swoją drogą ciekawe kiedy moja gin mi odstawi ten lek... i co będzie potem :) pozdrowienia dla wszystkich fenoterolanek :)
 
Ja tez się witam!
Od wczoraj juz bez fenka :-).No i od razu mialam akcje,skurcze co 10min, takie niebolące tylko nieprzyjemne:no:,po dwóch godzinach wszytko ucichło,a dziś znów wszystko ok.Tak jak Elinek ogólnie żle się czuje,bolą mnie wszytkie kostyrki,mały się tak rusza jakby chciał wyjść przez brzuch:szok:.Mam nadzieję,ze jeszcze jakiś tydzień i będzie już po wszystkim,chociaż pewnie będzie tak,że małemu się teraz nie będzie spieszyć.
Pozdrawiam wszystkie fenoterolowe mamusie;-)
 
Hej dziewczynki!
Jestem w 40 tygodniu ciąży. Wczoraj przez cały dzień miałam takie dziwne kujące skurcze. Moja położna powiedziała, że to jest rozwieranie się szyjki macicy. W nocy skurcze przeszły. Dziś mnie tylko delikatnie pobolewa brzuch. Już od tygodnia chodzę bez czopa i ponad 2 tygodnie z obniżonym brzuchem. Chciała bym wiedzieć ile może potrwać jeszcze ta ciąża?
 
reklama
Do góry