reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

reklama
Ja również od tygodnia dopiero ale biorę isoptin 3 razy dziennie dodatkowo jeszcze betaloc. Lekarz powiedział że dzięki temu uspokoją się bicia serca i skurcze które mam od początku ciąży i przez nie ciągle jestem również na duphastonie i luteinie. Mam nadzieję, że isoptin i betaloc będą utrzymywały to by bicia serca były normalne:)
 
Kilka lat temu również miałam ataki arytmii dostałam skierowanie do szpitala na dokładne badania i na holter ale madrzejsza chciałam być i przemęczyłam się na lekach i jakoś przyzwyczaiłam się do tych kołatań i szarpania w klatce ( wiem głupia byłam) i teraz jakoś ponad tydzień temu zaczeło się znowu tylko że doszły do tego duże duszności i lekarz od środy włączył leki na serce i teraz czeka mnie wizyta u kardiologa i dokładne badania co się dzieje.
 
no tak........trzeba było się przebadac. Dawaj znać koniecnzie co Ci lekrz powiedział i naljlepij niech Ci zrobi od razu holtera....To rozumiem, ze przez te parę lat jestes na lekach nasecowych czy kiedys miaąłś te ataki lekarz dął leki przesżło i leki odsatwiłas a one nie wracały? Nawet ekg wtedy nie miałaś?
 
Brałam atenolol , miałam wtedy ekg i ukg i wyszło na ukg coś nie tak z jedną komorą ale wtedy dla mnie była ważniejsza praca dyplomowa i teraz płacę za głupotę:(
 
Ja miałam skurcze i rozwarcie w 25 tygodniu i aby wyciszyć organizm lekarz mi przepisał właśnie fenoterol i isoptin. Tak wyciszyłam organizm że urodziłam w terminie i w 3,5 godziny.
 
reklama
Do góry