reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

Witaj Babi :)
Ilona mam to samo - dlatego do kompa siadam jak Julek śpi lub jest z kimś.
Ja mieszkam przy Rynku Miejskim, więc na piaski niby nie mam daleko, ale spacerki ostatnio bez wózka i w związku z tym kręcimy się od Błękitnego Centrum do PKP. I tak potrafimy tu łazić 2-2,5 godz :tak: Julek wszystko podziwia, karmi gołębie, odwiedza sklepy zoologiczne, bo bardzo to lubi - ja zresztą też :-D
 
reklama
Cześć Magdalenko.
Moja Ala niedawno zaczeła spacerować sama ale jeszcze długich taras nie pokonuje ale odkąd zaczeła chodzić sama to za żadnej cholerki niechce do wózka.Wtedy zaczyna piszczeć jak opęntana a jak sie wezmie na ręce to wszystko jest już ok.Akurat jutro sie wybieram do miasteczka.Jak masz ochotę to możemy sie spotkać.
 
No ja już zaliczyłam spacer zanim sprawdziłam bb, teraz Julek śpi a ja na 1230 uciekam do pracy :(
 
Hej dziewczyny!
Czy wiecie coś o ginekolog Łopatkowskiej z Legionowa?
Potrzebuję jakiegoś ginekologa, a nie znam tu żadnego.
Jak znacie dobrego, który przyjmuje na kasę chorych to będę wdzięczna.
 
Hej dziewczyny:-)
Mój budynek już stoi, w poniedziałek odebraliśmy klucze i od przyszłego tygodnia ruszamy z remontem.....ale się cieszę...już nie mogę doczekać się przeprowadzki na Nowy Bukowiec:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry