reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

Witam !

Mieszkam od tygodnia w Legionowie nikogu tu nie znam mam 19 miesięczna córeczke, mieszkamy na ul. Konarskiego obok starej pętli autobusowej. Jeżeli któras z mam miała by ochote na wspólny spacerek było by miło/

Druga sprawa : czy ktoras z was orientuje się czy jest tu jakiś prywatny żłobek i klub malucha do ktorego można by było iść na godzinke lub dwie na jakies ciekawe zajęcia ? /

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
My mieszkamy na ulicy kościuszki jakieś 15-20 minut pieszo od was:) Niestety nie wiem czy w Legionowie jest jakiś klub malucha czy żłobek..
 
Witam!
Jestem mamą dwu i pół miesięcznego Bartusia, mieszkamy przy 3-go Maja w Legionowie oczywiście :-) często spacerujemy w parku za Urzędem Miasta. Gdyby kroś miał ochotę pospacerować z nami to zapraszamy serdecznie! :tak:
 
Trixii nasze spacery są troszkę uzależnione od godzin pracy mojego męża ale mimo wszystko staram się być przewidywalna dla dziecka i dlatego najczęściej wychodzimy około południa czasem nawet wcześniej. Również od czasu do czasu jesteśmy w parku około 16. Do tej pory zawsze brałam ze sobą książkę, no bo co tu robić, gdy Mały słodko śpi. No to jak z tym wspólnym spacerem?:-)
 
Mam pytanie czy w Legionowie jest pływalnia/basen z zajęciami dla maluszków, albo przynajmniej z wydzielonym miejscem do swobodnego pluskania? Chętnie wybrałabym się z synkem, no może jeszcze nie teraz ale za miesiąc.
 
reklama
Cześć wszystkim.
Mam na imię Karolina i jestem tu nowa. Właśnie planuję przeprowadzkę do legionowa. Mam dziecko chociaż już trochę wyrośnięte bo ma już 5 lat. Powiedzcie mi jak wygląda okolica ulicy Sowińskiego 19. Nie wiem czy to nie jakaś żulernia a nie chce przeprowadzić się dzieckiem w kiepskie miejsce.
Pozdrawiam...
 
Do góry