reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ładne piersi

Czesc dziewczyny, strasznie mi wstyd, bo dopiero dzis przypomnialam sobie, ze kiedys tu bylam i czytajac wasze posty zaproponowalam podzielic sie tym co mnie pomoglo, pozniej urodzila sie moja kruszynka i pare miesiecy minelo mi jak chwila, przepraszam jesli ktoras z was czekala na szybka odpowiedz. Nie bardzo jestem w stanie przeszukac forum kafeterii (choc probowalam) zeby znalezc dokladnie ten opis, ktory najlepiej opisuje jak robic ten caly masaz. Podam wam linka i bedziecie musialy same pokopac w stosie posto, chodzi dokladnie o posty Kasi, na pierwszej stronie jest jeden z nich z opisem, ale dla wielu niezrozumialy. Ja od siebie moge dodac tylko tyle, ze masowanie ta metoda dziala, ale trzeba czasu i cierpliwosci, i wedlug moich obserwacji lepiej sprawdza sie zwyczajna oliwka nic te wszystkie ujedrniajace cuda kosmetyczne.
Pozdrawiam i przepraszam ze dopiero teraz reaguje :);-)
 
reklama
I oczywiscie jeszcze odnosnik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=32326&id_f=<br%20/>
Mam nadzieje ze dobrze go przepisalam, bo jakos nie dalo sie skopiowac.
Pozdrawiam!
 
z moimi piersiami jest doslowna masakra!!z moich piersi zostal tylko "flak"..znajomi mi mowili ze mam "wyciagniete"od dlugieigo karmienia piersia(karmie juz 9 miesiecy) i ze powroca do normy po jakims czasie..lecz ja jestem zalamana!!skore moge sobie rozciagnac na ok.4 cm!!:(nigdy chyba nie odwaze sie rozebrac przed mezczyzna..:(
 
Hej dziewczyny. Powiedzialy mi ciotki, ze jeśli przed ciążą piersi były malutkie, to po ciąży nie ucierpi ich forma, zmieni się jedynie rozmiar. Myślicie że to prawda? Moja matula wykarmila dwojke piersią i ma fajniste jędrne, duże cycuchy.... Jestem w 6 miesiącu, wszystko przede mną. Pozdrawiam.
 
Hej, nikt tu juz nie zaglada? To znaczy ze cycuszki sliczne i problem z glowy! Fajnie gdyby tak wlasnie bylo, podaje jeszcze raz linka, inny na strone domowa pani Kasi http://surya.kasia.w.interia.pl/new_page_1.htm
Po odstawieniu od piersi (9 miesiecy karmienia) zaczelam stosowac masaz i trwa to sobie jakies 3 tygodnie, mialam mega stres i niesmak, bo skonczylam karmic lewa piersia, tak zadecydowalam moja coreczka :) to ta druga zostala sobie wieksza i jedrniejsza, a ta "wyssana" koszmarek. Pewnie byloby mi latwiej gdyby nie to, ze mialam takie porownanie, jedna w miare, a ta obok nie...Teraz jest fajnie, sa juz takie same, a masaz sprawia, ze wlasciwie z dnia na dzien sa pelniejsze.
 
Ja karmie niespelna 4 mies..moje piersi zawsze byly malutkie....75 A...teraz 75 B...Jednak rozstepy zrobily mi sie paskudne...szczegolnie na jednej piersi.Ostatnio moj synus zaczal faworyzowac lewa piers..przy czym ta prawa stala sie mniejsza...i zwisla sobie..widze tez ze jest w niej mniej pokarmu..staram sie nadrabiac laktatorem..synus ani mysli ssac po rowno z obydwu..taki kaprys.boje sie..ze nie dosc ze male..to bede miala jeszcze wiszace piersi...takie dwie skorki..:(:-( :-(Nie ukrywam ze moj chlopak nie moze sie juz doczekac az wroce do swojej figury i znowu bede chudzielcem..jeszcze 9 kg zostalo mi na +.. chyba tez ruszam z tym masazem...chociaz na poczatek..pozniej pomysle o reszcie...
 
Dobre kremy ujędrniające, wmasowywane codziennie, do tego oczywiście peelingi, czasem może jakaś maseczka i odpowiednie ćwiczenia powinny generalnie poprawić stan biustu lub utrzymać dobry wygląda naszych piersi.
 
ja gdybym tylko miala pieniadze zrobilabym sobie operacje plastyczna piersi, tzn powiekszenie. Nie dosc ze prawie ich nie mam to jeszcze po karmieniu wygladaja jak 2 wypompowane balony. Ani stanika do nich dobrac, ani sie pokazac, ani isc na basen bo zaden stroj na mnie nie pasuje, a jak wlozylabym jednoczesciowy i poszla z dzieckiem to pomysleliby ze starsza niepelnoletnia siostra przyprowadzila dziecko na basen. Paranoja, uwazam ze z moimi sie juz nic nie da zrobic, jedynie to nas ratuje operacja.
 
reklama
em_ka jak ja Cie doskonale rozumiem, mam identycznie z moimi "piersiami" i chyba własnie jedyne wyjście dla mnie to zbierać na operacje :D
 
Do góry