reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Viki: Ślicznie wygladacie, mała jest rozkoszna i sliczna po Mamusi ;-)
Ja tez podziwiam Dziewczyny :-) Ale jak jest juz jakis Maluch w domku starszy to rzeczywiscie nie ma taryfy ulgowej. Dziewczyny jestescie super. Ja sobie tego nie wyobrazam w ogole... Ja jak siedze to jest wszystko ok, ale jak tylko wstane np do ubikacji to po przejsciu tych paru metrow juz mam cały brzuch jak kamien. Nia mam skurczow takich, ze mi twardnieje i przechodzi tylko jest twardy zawsze jak tylko wstane. Co to moze byc?

A ja dzis widzialam sie z kolezanka ta co urodzila 3.01 i powiem Wam, ze znow nie popisalam sie inteligencja, albo po prostu wiedzy braklo, bo widzialam jak Ona prasuje ubranka dla Malej na lewej stronie, no bo przeciez zeby wyparzyc to przeciez tam a nie na prawej. A ja oczywicie wszystko na prawej wyprasowalam... :wściekła/y: A Wy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
mysiu ja tez na prawej... ad twardnienia brzucha to ja np cale popoludnie mam tak ze jest twardy jak kamien i obolaly przez to, jak leze to ok, ale jak sie podnosze to mnie to boli... wiec to raczej normalne... wlasnie mowilam do meza ze ja oszaleje jak jeszcze przez 3 tyg codziennie bedzie mi cos dolegac, ciagle albo boli jak na @ albo kluje na dole, albo brzuch twardy, koszmar :(
 
mysiu ja tez na prawej... ad twardnienia brzucha to ja np cale popoludnie mam tak ze jest twardy jak kamien i obolaly przez to, jak leze to ok, ale jak sie podnosze to mnie to boli... wiec to raczej normalne... wlasnie mowilam do meza ze ja oszaleje jak jeszcze przez 3 tyg codziennie bedzie mi cos dolegac, ciagle albo boli jak na @ albo kluje na dole, albo brzuch twardy, koszmar :(



ja tak samo swojemu biadolę :-p .Czasami to myślę że to się nigdy nie skończy ,bo nie pamiętam dnia żeby mnie coś NIE bolało hehe
 
Mnie tez dzisiaj boli brzuchol tak jak na @ tam na dole:-( Czasami tez mi sie wydaje że mam skurcze ale juz sama nie wiem:-( Poza tym mam straszną ochote na cos slodkiego a małż niestey w pracy a daleko mam do sklepu. Nawet do brata zadzwoniłam zeby moze mnie odwiedził i przy okazji cos dobrego dla dzidzi przyniósl:-)Wlasnie czekam na niego!hehehe
 
Vikiigus śliczna fotka, dwie piękne dziewczyny!!! ale fajniutka ta twoja córeńka, jak patrze na wasze zdjęcie to już mam straszna ochotę przytulic mojego szkraba. Bardzo się ciesze, że już jesteście w domu i życzę wam dużo zdrówka.

A ja już po wizycie, mam strasznego doła, żeby tu nie zaśmiecać napisze w odpowiednim wątku.
 
Ewelinka trzymam kciuki!!!
Viki, ale śliczna fotka, zazdroszczę, ja nie wiem, kiedy taką będę miała... chyba dopiero w domu.
Crazymama, to trzymam kciuki za poród SN
Mysia, jak żelazko ma wysoką temperaturę to chyba jest obojętne, na którą strone się prasuje, ja też zawsze prasowałam na prawa stronę.
Co do skurczy, ja dzisiaj na KTG miałam prawie płasko, za to od chodzenia i badania tak mnie boli krocze, jakby za chwile miała mi główka wyjść. Ja bez sikania wytrzymałam dzisiaj od 11 do 14, a potem od 14 do 18, a spacerki miałam bardzo intensywne - szok.
No i mam szansę urodzić pierwszego prawdziwie lutowego dzieciaczka, bo CC będę mieć najprawdopodobniej 1 lutego, chyba, że mnie jeszcze będą trzymać w szpitalu (oby nie), no albo którąś z was tak przypili i urodzi wcześniej :-)
 
Ostatnia edycja:
Viki śliczne zdjęcie

Crazy mama ty to faktycznie crazy jesteś

Ja też dziś spędziłam sporo czasu w kuchni, robiłam pyzy z mięsem, to codzienne gotowanie obiadów mnie już wykańcza i pomysłów brakuje, a przecież to musi być coś sycącego dla facetów pracujących przy wykańczaniu domku.
Ale za to mam już praktycznie cały dom pomalowany, jeszcze jutro M jakieś resztki dokańcza, podłogi są, góra już na gotowo z drzwiami mogę sprzątać. Zostały schody do wykończenia deskami, jutro zaczną i ta nieszczęsna dolna łazienka, ale dziś wstawili w niej drzwi i chociaż nie widać tam burdelu, tydzień i teściu ją zrobi. W poniedziałek przywiozą mi meble kuchenne, a za tydz w sobotę akcja przeprowadzka.
 
Monia nagotuj im sagan bigosu.Takiego z kielbacha i miechem i powiedz ze dopoki nie zjedza wszystkiego to nic wiecej nie dostana:-)
Ja wlasnie wrocilam z religii,szybko na bb i za ziemniaczki na obiadek trza sie brac.
 
Witam kobietki z rana ja znów w nocy nie spałam także humor też mi znów dzisiaj nie dopisuje:-( Mały się wypina i rozciąga w tym brzuchu moim aż mnie boli jak nie wiem zresztą brzuch mnie boli w dole bardzo i pochwa:eek: W nocy mi brzuch twardniał praktycznie cały czas i kręgosłup daje czadu....Ehhhh
 
reklama
ja też się z rańca witam
u mnie o dziwo nocka w miarę w porównaniu do poprzednich, bo tylko 3 razy na siusiu wstawanie... bólu nóg już nie liczę, bo to chyba już moje drugie imię hehehe
a mała spała całą noc ze mną, teraz też się nie za bardzo wierci, ale już nie panikuje, bo miewała takie okresy bez szaleństw
maran-atha, ile Twoja Ala ma lat?? ja zaczęłam uczyć Bartka sikac, jak skończył 2 latka, ale jakoś szybko poszło.... podobno nic na siłę, dziecko musi dojrzeć do tego procederu, jednym to przychodzi wcześniej, inne dopiero po skończeniu 3 lat załapują, o co w tym chodzi... generalnie przed upływem 2 lat podobno układ dziecka jest jeszcze niedojrzały i nie ma co się stresować.... może poczekaj jeszcze trochę i spróbujesz za 2-3 miesiące
Rutkosia, już chyba niedługo, tyle masz objawów, że powinnaś już dawno tulić małego
 
Do góry