reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Ja choruję na tarczycę od lat i nawet jeśli nie miałyście badań zrobionych to z tego co wiem, to niedoczynność ma największy wpływ w początkowej fazie ciąży i wtedy koniecznie trzeba uzupełniać poziom hormonów tabletkami, bo około 10-14 tygodnia płód już sam zaczyna produkować hormony tarczycy. No ale zbadać się zawsze warto, bo choroby tarczycy są bardzo powszechne i często dość późno wykrywane. Jak już tu dziewczyny pisały TSH - jako podstawowe badanie (hormon przysadki, który pokazuje czy coś jest nie tak z tarczycą, bo to on ją pobudza do działania) oraz FT3 i FT4. Koszt tych trzech badań to (przynajmniej u mnie) około 100zł.
Dla mnie łykanie tabletek na tarczycę było problemem jak miałam ostre mdłości, bo trzeba je łykać na czczo i odczekać przynajmniej pół godziny z pierwszym posiłkiem, a jak wiadomo na poranne mdłości pomaga szybkie zjedzenie czegoś po przebudzeniu. Ale dałam radę :)
 
reklama
witam wszystkie :)
nie wiem czy to akurat tutaj ale zobaczcie co znalazłam ;)
oczywście nie do konca sama mi się w 2 ciążach sprawdziło
na wszelki wypadek daję przetłumaczoną stronę
powiedzcie jak Wam wyszło

Google Tłumacz

Mi wyszedl chlopiec i moje przeczucie tez takie jest :) na badaniu tez powiedzieli ze prawdopodobnie chlopiec :)
 
Mi wyszła dziewczynka,a z tego co ja znalazłam wyszedł chłopak:)
Może pan doktor mnie dziś oświeci,ha ha.
Sprawdźcie sobie dziewczyny na tym:
Planowanie płci dziecka. Chłopiec czy dziewczynka? - *-spam-*
 
Mi wszedzie wychodzi ze bedzie dziewczynka :-) tyle tylko, ze w rodzinie meza nie ma zadnych dziewczynek, sam ma 2 braci (jedyna dziewczynka, bylaby starsza od mojego meza chyba 8 lat niestety nie przezyla) kazdy z nich ma po 2 synow i my mamy jednego, wiec jakos marne szanse na dziewczynke...no ale sie zobaczy..... zagralibysmy bracia na nosach...hi hi hi....
 
hej dziewczynki, a ja mam pytanie troche z innej beczki. Kupujecie juz jakies drobiazgi dla waszych pociech ( spioszki, skarpeteczki) bo ja mam wielka ochote ale nie wiem czy juz powinnam. co wy o tym myslicie?
 
reklama
Mi wyszła dziewczynka,a z tego co ja znalazłam wyszedł chłopak:)
Może pan doktor mnie dziś oświeci,ha ha.
Sprawdźcie sobie dziewczyny na tym:
Planowanie płci dziecka. Chłopiec czy dziewczynka? - *-spam-*

u mnie z tego też wychodzi chłopiec :) a zaraz sprawdzę czy powinnam być chłopcem czy dziewczynką hihihi
więc też mam 50/50 tyle samo daje mi lekarz ;)
to jeszcze jeden link
Chinese lunar Calendar, Gender prediction
jak macie jakieś jeszcze to dawajcie w sumie fajna zabawa a przyda nam się trochę rozrywki ;)
 
Do góry