reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

wiem wiem ... tylko jakos nie moge przestać mysleć o tej cytomegalii i tarczycy .. chyba uspokoję się dopiero jak zrobie te badania !!

Nie martw się, TY wiesz że ja nawet nie pomyślałam żeby zrobić badania na tarczycę ?
Toxoplazmoza mnie tak rozwaliła
posłuchaj zamartwianie sie nic nie da a tylko dziecko stresujesz głowa do góry ja wykorzystałam cały limit pecha na złe wyniki na tym forum ;) walczymy z toksoplazmozą zakażenie jest świerze więc u Ciebie na pewno jest dobrze
 
reklama
Hej dziewczynki.
Ja wczoraj jednorazowo zakrwawiłam,a później leciał mi taki ciemny brązowy śluz:(
Oczywiscie zaraz za telefon do lekarza,kazał wziąć 2 no spy i leżeć na 17.30 idę dziś do niego.
Mam nadzieje,że to nic złego.
 
Hej dziewczynki.
Ja wczoraj jednorazowo zakrwawiłam,a później leciał mi taki ciemny brązowy śluz:(
Oczywiscie zaraz za telefon do lekarza,kazał wziąć 2 no spy i leżeć na 17.30 idę dziś do niego.
Mam nadzieje,że to nic złego.

trzymamy kciuki żeby nie było nic złego
mój lekarz mówi że jak leci cimny brązowy śluz to jets śluz z krwią tylko krwawi się gdzie u "góry" i zanim zleci to ta krew już jakby krzepnie czy coś takiego
trzymam mocno kciuki
 
Witam się w piątek
Agunia31 trzymam mocno kciuki oby to był tylko jakiś wybryk natury, a dzidziuś jest cały i zdrowy.

Mi wyszła dziewczynka i bardzo bym tego chciała i moje chęci przesłaniają mi przeczucia, więc myślę o dziewczynce i czasami mówię o dzidziusiu "ona".
Wczoraj tak się cieszyłam, że zjadłam winogron i nawet po nim mdłości mi przeszły, a wieczorem po kilku godzinach niestety go oddałam, co w sumie pierwszy raz mi się zdarzyło. Wcześniej wymiotowałam tylko na czczo. A myślałam, że mdłości powinny się kończyć.
 
agunia31 trzymam kciuki i mam nadzieję, że to jakaś błahostka! DAj znać koniecznie po wizycie.

moniabir ja też nadal mam mdłości i wymioty...dopiero co zaczęłyśmy II trymestr więc pewnie musimy trochę poczekać na ustabilizowanie sytuacji :)
 
Witam

Agunia trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze.

Neta ja na tarczycę też nie miałam badan robionych i chyba będę musiała je wykonać.

Zrobiłam ten test i mi wyszło, że jestem dziewczynką (wow cóż za odkrycie :-)) a w brzuszku mam chłopaka
 
agunia ale nam stracha napędzasz! wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki, koniecznie napisz jak będziesz po wizycie

ja teraz tarczycy nie badałam, tylko przed zajściem w ciaze robiłam cała serię TSH, FT3, FT4 i wszystko miałam idealnie, więc teraz chyba nie ma sensu robić
zastanawiam się tylko nad progresteronem jakiś rok temu robiłam wszystko było ok, teraz od 6 tygodnia brałam luteinę, przestałam jakiś tydzień temu i się zastanawiam, czy wszystko dobrze

wiecie coś moze o luteinie i jej wpływie na przyszła laktację? ja bym bardzo chciała karmić piersia i moze luteina coś pomaga w razie czego? :-)
 
reklama
Do góry