reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Wszystkiego najlepszego dla nowych półroczniaków. Ja wczoraj cały wieczór czytałam fora o nosidełkach, że nie miałam czasu zaglądnąć na lutówki :-) Trochę sie doszkoliłam w MT, hybrydach i ergo, że w pewnym momencie zgłupiałam, co mam kupić. Cóż decyzja podjęta, okaże się czy słuszna. Synka zostawiliśmy u dziadków i mamy w domku błogi spokój i porządek :-) Wczoraj dziewczyny poszły sobie do galerii i się obkupily na wyprzedażach :-).
W temacie jedzienia zupek, trochę lepiej, choć na razie po pół małego słoiczka. Mała poszła spać po kapieli, ja pojechałam na zakupy (po zupki i nie tylko), dopiero co wróciłam, a tu mała z tatą bryka :-) i nie ma zamiaru iść spać.
A my chcielismy jechać w sobotę do Rabki, szukamy noclegów, a tu wszędzie miejsc wolnych brak.

Madziadk, może to trzydniówka? Ja swoim dzieciom podaję Nurofen albo Paracetamol w syropku. Mam oba, bo przy trzydniówce dobrze jest zmieniać, jak jeden przestaje działać.
 
Ostatnia edycja:
Witam się z rana
Jestem prawie nowa więc postaram się podczytać co w trawie piszczy:-))
Moja niunia wstała dziś dość wcześnie bo od 5 buszuje, zjadła, troszkę się zdrzemnęła a teraz leży koło mnie i robi pierdziochy z buzi i pluje we wszystkie strony i tarmosi taką wielką owłosioną poduchę, chyba jest nią mocno zainteresowana:-))
 
Witamy sie!
Witaj gniesia!
Moja poszla na druga drzemke, a ja zanim zaczne ogarniac mieszkanko pije kawke z bb ;)
Ewitko mam nadzieje ze pochwalilas sie swoim wyborem w watku zakupowym! Chetnie zobacze! My tez wczoraj skoczylismy na wyprzedaze ;) Mozna kupic naprawde tanio, chociaz szukam malej pajacow do spania, a tych to raczej nie przeceniaja :(

Milego dnia, u nas slonecznie ale chlodno...
 
Ligotka widzę, że malutka troszkę śpi na tej drzemce, moja jak uśnie to cały czas czuwa, pomimo wychowywania jej w lekkim hałasie to i tak byle jaki głośny dźwięk jest w stanie ją szybko wybudzić:-(
jakoś zbyt wrażliwa jest na dźwięki, może z tego wyrośnie:-)
 
gniesia ona czasem spi godzinke, a czasem ok 2 nawet wczoraj 2,5h. A teraz proboje zasnac od godziny ;/ na szczescie nie jest to meczace bo tylko czasem slysze jej kwekniecie w lozeczku, ale jak zerkam to bawi sie w najlepsze,
 
Witam,
A gdzie warto się wybrać, bo jakoś totalnie nie na bieżąco jestem w zakupach.

Witaj Gniesia.

Cholerka, a ja zostałam bez folii do wózka. Sprzedaliśmy wielofunkcyjny razem z folią i teraz chcę taką typowo do spacerówki, a jak na złość w sklepie koło mnie nie ma. Wrrr. I jak tu wyjść?
 
Rachell - szkoda że nie jesteś z Wrocławia bo ja mam nadliczbową folię (dostałam razem z wózkiem ale i tak kupiłam oryginalną)...

A wczoraj mała nie chciała spać po południu i wieczorem po kąpaniu to dosłownie padła w minutę i spała do 6.30:) a i tak kąpaliśmy ją wcześniej bo ja jechałam do dentysty.

Teraz ma swoją ranną drzemkę, z długością różne od 30 min do 2,5 h. Potem jedziemy do żłobka.
 
reklama
I pół roku za nami. Cudowne pół roku :)
Dziś w nocy gorączka biła rekordy, ale udawało mi się ją zbijąc. Myślę, że teraz już będzie tylko lepiej :)
 
Do góry