reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

dziękii :) ale myślałam że się uduszę w tym gorsecie :D

a co do śpiewania, to ja się uczę w gdyńskiej szkole artystycznej na wokalu i co jakiś czas mamy koncerty (najczęściej na różnych imprezach -foto akurat jest z zamkniętej imprezy dla rugbystów w dream club - czasem też jakieś rechitale...) na terenie trójmiasta :D
w czerwcu mamy mieć duży koncert w sopocie przy molo :D
 
reklama
aenye - ja właśnie kocham łączyć rózne skrajne style, do surowego stajlu jakaś bransoletka słodka w kwiatuszki, albo mała torebunia, dźiny i szpile mega kobiece,, cos klasycznego i dodatki jakieś pozornie nie pasujące;-), żebym jeszcze miała taką figurę jak aknovi na tym zdj. to bym miała łatwiej. A tak mam trudniej bom gruuuba i dodatkowo jak chce cos fajnego wyczaić do do Wawy a mój mąż ma intensywną alergię już na samo słowo "zakupy" normalnie delirki dostaje, ...u mnie w miescie to jedna wielka stylistyczna porażka i opóźnienie o sezon dwa z tym co modne , choć ja jakimś fashion victim nie jestem ale śledze trendy....że tak powiem:-D
 
Eeeh te style...
ja w ubieraniu się zawsze byłam na bakier z modą... i pomyśleć, że prowadzę 3 sklepy odzieżowe :p:p:p
ubieram się totalnie prze-wygodnie, jeansy + jakiś top/koszulka z długim rękawem, ew sweter... żadnych żywych kolorów (mam może 2 fioletowe bluzki, a tak to wszystko jest czarne/szare/brązowe... teraz mnie ostatnio wzięło na klimaty w stylu safari.. ale póki co to mam buty i chustkę :p
 
aknovi - to wystarczy że do takich dżinów i śmiesznej koszulki, np. z jakimś fajnym nadrukiem, zarzucisz marynareczke sportową taką np rękaw 3/4, 7/8 , pozawijasz rękawy lekko, baleriny i juz jestes mega-modna:-) a i wygodnie
 
ja też nie ścigam mody...nawet nie wiem jaka ona jest bo tv nie oglądam, gwiazdami się nie podniecam;-) widzę co w sklepach i jak mi pasi to biorę.
generalnie co mi z mody, jak do mojej figury nie wszystko pasuje:-(
wybieram sobie i nie mam jednego konkretnego stajlu, jak antonina łączę i jak aenye, mam w szafie duuużo czerni, ale też żółcie, turkusy, zielenie, biel:-D

aenye, asiunia, to ja poproszę buty z primarku;-) i z panem metką mi odeślesz co?
 
Nie mam koszulek z nadrukiem... i nie mam żadnej marynarki, mam 1 kurtkę na zimę, 1 na jesień i 1 na lato.. konieeec :p ciężko coś zdziałać z moją garderobą :p
 
Nie mam koszulek z nadrukiem... i nie mam żadnej marynarki, mam 1 kurtkę na zimę, 1 na jesień i 1 na lato.. konieeec :p ciężko coś zdziałać z moją garderobą :p

jak zainwestujesz w jedną klasyczną sportową marynarkę np granat (w reserved często mają takie) to Ci posłużyyyyyy i bedziesz mogła do wszystkiego narzucić. Wiem bo mam taką i kocham ja nad życie, tzw must have

jesssuuu jakimi ja tu dzis pojęciami rzucam, masakraaaa:-D, o-oł, brzuch mnie już nie boli, a bolał

ja bym tak mogłagadając o szmatkach i fryzjerach normalnie swój poród przegapić, :-)
 
dobra, morgaine, moze byc :-) bede robila za skrzynke kontaktowa, hehe ;-) zamow sobie u asi co potrzebujesz, a ja ci wysle z mr metka, tylko nie klikaj go na allegro, ja bede wiedziala.

antonina
, dokladnie :-) marynarki takie jak piszesz to moj dream na ten sezon, juz mam jedna upatrzona w h&mie, ale musze zobaczyc, co i jak z rozmiarem..
 
aenye, bym ja sobie chciała te sandałki ale u mnie z rozmiarem może być problem :-( bo jak sandałki i klapki to muszę mieć 41 jak nic...

a na marynarke z rękawem 7/8 też choruję jak głupia. Boskie one sa i pod to bluzeczka w paseczki marine, mhhhh, albo zwykły biały topik, rureczki i te sandalki... tylko włosów moich do tego brakuje cholerka!!!!
 
reklama
aenye, bym ja sobie chciała te sandałki ale u mnie z rozmiarem może być problem :-( bo jak sandałki i klapki to muszę mieć 41 jak nic...

a na marynarke z rękawem 7/8 też choruję jak głupia. Boskie one sa i pod to bluzeczka w paseczki marine, mhhhh, albo zwykły biały topik, rureczki i te sandalki... tylko włosów moich do tego brakuje cholerka!!!!

oj tam , oj tam, do tego stajlu to każde włosy pasują:happy2:,
 
Do góry