reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

eywa wyałałam Ci moją listę pa PW ;-) 5 tyg do końca a Ty dopiero zakupki robisz?
dziękuję CI bardzo:) dopiero teraz, taki był plan ,hehe, w ogóle do stycznia nie pozwalałam sobie na luksus spoglądania w stronę dziecięcych rzeczy, coby nie zapeszyć, tak wiem, głupia;)

w sumie grubsze rzeczy już mamy od kilku tygodni wszystkie, teraz dokupuje kosmetyki, artykuły higieniczne i tego typu rzeczy, też chciałam już w lutym,ale bratowa chciała ze mną w jednej paczce a ona termin na maj i poczekałam na nią, ale generalnie nie boje się aż tak bardzo wcześniejszego rozwiązania, żadnych problemów nie miałam całe szczęście przez całą ciąże, żadnych skurczy, szyjka trzymająca...nastawiam się nawczesniej na koniec marca,ale zobaczymy:)

ps . nie widzę żadnej wiadomości:( tutaj trzeba na takową poczekać czy od razu dochodzi?
 
reklama
Kurczę, Morgaine, może i masz rację. Trochę tych guzików tam jest i z dzieckiem na rękach faktycznie zapinanie może trochę potrwać. Te Muzzy ładne, ale wolałabym coś tańszego, bo ogólnie nie lubię spać w koszulach, zawsze wybieram piżamki i wiem, że ich po prostu nie wynoszę, bo w domu pewnie i tak szybko wrócę do swojej piżamy. Wtedy bluza w górę i dwa cycki na wierzchu. W końcu tylko z mężem jesteśmy w domu. W takim razie może lepsze byłyby te z jednym rządkiem guzików po środku? <mysli>
 
laurka to masz teraz dylemat:) tak sobie właśnie pomyślałam, ze w ciąży, to się nad takimi drobiazgami człowiek zastanawia:)

a propos tego, że ktoś może wejść i trzeba się szybko zakryć, to przypomniało mi się właśnie, jak byłam w szpitalu po porodzie, to w niedzielę siedziałam sobie na łóżku przodem do drzwi z laktatorem przy piersi i nagle drzwi się otworzyły i wszedł ksiądz z komunią:) ale on tam pewnie nie taki rzeczy widział:)


:szok::-D:-D:-D
 
Laurka To masz teraz dylemat:) Tak sobie właśnie pomyślałam, ze w ciąży, to się nad takimi drobiazgami człowiek zastanawia:)

Człowiek się zastanawia, bo człowiek w ciąży nigdy nie był, więc nie wie ;-P
A tak poważnie, to po prostu jak coś kupuję, to już chcę, żeby było praktyczne, więc wolę zapytać doświadczonych mam :-)
 
Kurczę, Morgaine, może i masz rację. Trochę tych guzików tam jest i z dzieckiem na rękach faktycznie zapinanie może trochę potrwać. Te Muzzy ładne, ale wolałabym coś tańszego, bo ogólnie nie lubię spać w koszulach, zawsze wybieram piżamki i wiem, że ich po prostu nie wynoszę, bo w domu pewnie i tak szybko wrócę do swojej piżamy. Wtedy bluza w górę i dwa cycki na wierzchu. W końcu tylko z mężem jesteśmy w domu. W takim razie może lepsze byłyby te z jednym rządkiem guzików po środku? <mysli>
są też piżamy tego typu. moze nawet ten sam sprzedawca ma, poszukaj.
ewentualnie top do karmienia i do tego spodenki:) jak kto woli.
ja nie lubiłam koszul, ale super się czuję teraz:) normalnie sexy mimo brzuchasa wielkiego a i M mnie zaczepia ciągle:D:D wiec chyba na stałe się przerzucę hahaha.

Ja niby byłam i to niedawno, a też czasem mam wrażenie, ze nic nie wiem, np. nie mogę się zdecydować, jakie butelki kupić.

ta też nie mogła, więc klinkęłam kup teraz i mam to z głowy, przecież nigdy bym si enie zdecydowala!! kupiłam TT i tak będę karmić piersią, mój Młody nigdy nie miał butelki w ustach, od razu na kubkach niekapkach leciał bo mu żadna butla nie pasowała więc olałam to bo nie wiem jak będzie tym razem i wzięłam małą TT.
 
Zdecydowałam się ;-) Znalazłam sprzedawcę, który ma obie koszule, więc kupię jedną taką i jedną taką.

Ja póki co też mam tylko jedną butelkę TT. Będę karmiła piersią, więc myślę, że jedna w razie czego wystarczy. Tylko w związku z tym chyba na razie zrezygnuję z zakupu tego podgrzewacza i steryliatora 2 w 1, bo po co ma stać i się kurzyć, a u nas miejsca mało. Jak będzie jakiś problem z karmieniem piersią, to go zamówię na allegro i w 2 dni mi przyjdzie. Tylko w związku z tym-czym i jak wysterylizować tą butelkę TT? Bo na opakowaniu jest napisane, że nie wolno jej wygotowywać...
 
ja kupiłam buteleczki lovi - samosterylizujące. Wrzucasz je na sucho do mikrofali i się sterylizują. Czytałam dużo pozytywnych opinii na ich temat, smoki też lovi, wiadomo, żeby był ten sam kształt.
 
Laurka- ja mam ta 1 koszulke co pokazalas. Super wygodna, a co do guzikow po nocy mam rozpiete same sie rozpinaja az denerwujace jezeli chodzi o szpital w domu to pewnie nie bedzie przeszkadzac, moze troche zszyje dziurki ale z drugiej strony to jak bede chciala karmic to trzeba szybko otworzyc. wiec nie wiem
 
Zdecydowałam się ;-) Znalazłam sprzedawcę, który ma obie koszule, więc kupię jedną taką i jedną taką.

Ja póki co też mam tylko jedną butelkę TT. Będę karmiła piersią, więc myślę, że jedna w razie czego wystarczy. Tylko w związku z tym chyba na razie zrezygnuję z zakupu tego podgrzewacza i steryliatora 2 w 1, bo po co ma stać i się kurzyć, a u nas miejsca mało. Jak będzie jakiś problem z karmieniem piersią, to go zamówię na allegro i w 2 dni mi przyjdzie. Tylko w związku z tym-czym i jak wysterylizować tą butelkę TT? Bo na opakowaniu jest napisane, że nie wolno jej wygotowywać...

kurcze nie zwróciłam na to kompletnie uwagi.
smoczek myślę można wygotować, a butelkę po prostu wyparzyć parę razy i też będzie dobrze.
ja i tak nie mam zamiaru podawac dziecku na początku, takiemu malusiemu nic z butelki, ew. jak będzie miało 3-4 mce wodę albo herbatkę koperkową w lecie, a takie dziecko juz więcej zniesie;) myślę że wyparzanie wystarczy. Przy Młodym przestałam wyparzać jak miał 6-7mcy i chłop żyje i ma się dobshe;)

a co do TT to zapytam koleżanki jak wyparzała, bo wiem że ma TT a nie ma sterylizatora więc jakoś dawała sobie radę. zaraz poczytam czemu nie można wygotowywać TT
 
reklama
Ja też sie zdecydowałam na Lovi samosterylizujące i nie będe miała problemu z wyparzaniem, gotowaniem itp :)
 
Do góry