reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

reklama
Jesteś z Trojmiasta ? 🥺🥺🥺 jakbyś jeszcze powiedziała ze z Sopotu to bym wiedziała, ze znalazłam totalnie bratnia dusze ! Kocham Trójmiasto a najbardziej Sopot, choć Gdańsk tez skradł moje serce. Jeżdżę tam na wakacje od dziecka i za każdym razem się zachwycam na nowo. Czuje, ze to moje miejsce na ziemi i choćby skaly sraly ( nie wiem za ile to będzie) to zamieszkam tam w końcu i wtedy będę spełniona ❤️❤️❤️
w Sopocie tylko studiowałam 5 lat, ale jestem z Gdańska :D

Ja w sumie jak jadę do jakiegokolwiek innego miasta, to wiem, ze nie mogłabym zmienić Gdańska na żadne inne 😅
 
Laseczki a ja takie pytanko mam :) ( nic nie przesadzone ale na przyszłość gdyby co, nie krzyczcie 🤣🤣) jest tu dziewczyna która mogłaby się podzielić swoim wykresem temperatury w owocnym cyklu i bezowocnym ? Rozważam to na później gdyby się jednak nie udało ( tfu!) i chciałabym zerknąć bo jestem totalnie zielona 😳
są apki, na których można podejrzeć wykresy innych dziewczyn. Są tak różne, że nie bardzo jest co z nich wyczytać. Temperatura musi się utrzymywać na wyższym poziomie przez 16 dni żeby z wykresu móc podejrzewać ciążę
 
reklama
Do góry