reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

reklama
Dokladnie ja merformax Dostalam aby ogarnąć insuline i ochronić jajeczka.
To ona pomaga zajść w ciąże? Kurczę biorę od roku i jakoś słabo to idzie włącznie z wyłączeniem produktów które nie sprzyjają IO 😅 ale ja jeszcze myśle, ze to wina tarczycy. Ja slyszalam, że niby w ciąży trzeba odstawić leki a inni mówią, że jak najbardziej pomaga rozwijać się zarodkowi. Ktoś ma jakieś aktualne dane ?
 
To ona pomaga zajść w ciąże? Kurczę biorę od roku i jakoś słabo to idzie włącznie z wyłączeniem produktów które nie sprzyjają IO 😅 ale ja jeszcze myśle, ze to wina tarczycy. Ja slyszalam, że niby w ciąży trzeba odstawić leki a inni mówią, że jak najbardziej pomaga rozwijać się zarodkowi. Ktoś ma jakieś aktualne dane ?
Moja doktor twierdzi że tak, bo za wysoka insulina uszkadza komórki jajowe. Ja mialam IO w tamtym roku. W tym jak robiłam HOMA--IR bylo juz w normie, ale łykam dalej.
 
Dziewczyny chciała bym zaczerpnąć porady ... Duphaston mam brać do jutra tj 13.04 miesiączka planowo ma być 17.04 ... Ale gin kazal mi testować i jak będzie pozytyw to brać nadal a jak nie to odstawić ... Myślicie testować 14.04 ? A co jeżeli będzie za wcześnie i np. wyjdzie negatyw ja odstawie lek a 17.04 wyszedł by pozytyw ? Bardzo może wpłynąć te kilka dni bez leku na utrzymanie ? Macie jakieś doświadczenie w tym temacie ? :)
 
Dziewczyny chciała bym zaczerpnąć porady ... Duphaston mam brać do jutra tj 13.04 miesiączka planowo ma być 17.04 ... Ale gin kazal mi testować i jak będzie pozytyw to brać nadal a jak nie to odstawić ... Myślicie testować 14.04 ? A co jeżeli będzie za wcześnie i np. wyjdzie negatyw ja odstawie lek a 17.04 wyszedł by pozytyw ? Bardzo może wpłynąć te kilka dni bez leku na utrzymanie ? Macie jakieś doświadczenie w tym temacie ? :)
Ile dni po owulacji będziesz jutro?
 
reklama
Do góry