reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

reklama
Robiłam badania na trofombilie z test DNA wyniki mialam po 5dniach.. wyszła mi mutacja homozygotyczna Pai 1.. ciekawe jak u Ciebie będzie @Kamilad
Mam wyniki :) są jakieś mutacje ale wydaje mi się że chyba nie takie straszne 🤷🏻‍♀️ raczej popularne
IMG_20220412_121105.jpg
 
Tak. Ja się może do niej wybiorę z raz właśnie po tę metę bo nikt mi nie chce dać xD
no ja też rozważałam po rozmowie z babeczka która sie u niej leczyła. U niej pomogla heparyny bo miała już na koncie 5 poronien z rzędu. Teraz ma dwie córy. No ale koniec końców odpuściłam raz że daleko a dwa koszty...
 
a robilas krzywa ?

Ostatni raz prawie rok temu (w czerwcu) i była okej - tylko że ja teraz jestem weganką więc niewiele jem ;)
A bez bycia weganką całe życie otyłość brzuszna, wszystkie objawy IO itd. wtedy nikt mi krzywej nie chciał zrobić bo skoro mam glukozę na czczo (nawet nie insulinę) okej tzn. że wszystko na pewno jest super
 
Tak. Ja się może do niej wybiorę z raz właśnie po tę metę bo nikt mi nie chce dać xD
popatrzyłam na tą Jerzak. Opinie spoko. Chodzę do tej samej placówki w której ona przyjmuje tylko do innego oddziału i do innej ginekolog. Ale dostałam metę 😀 tzn metformax, 500 ale domyślam się że to o to samo chodzi 😏
 
Ostatni raz prawie rok temu (w czerwcu) i była okej - tylko że ja teraz jestem weganką więc niewiele jem ;)
A bez bycia weganką całe życie otyłość brzuszna, wszystkie objawy IO itd. wtedy nikt mi krzywej nie chciał zrobić bo skoro mam glukozę na czczo (nawet nie insulinę) okej tzn. że wszystko na pewno jest super
ewentualnie możesz jeszcze powtórzyć a może coś wyjdzie 😜
 
popatrzyłam na tą Jerzak. Opinie spoko. Chodzę do tej samej placówki w której ona przyjmuje tylko do innego oddziału i do innej ginekolog. Ale dostałam metę 😀 tzn metformax, 500 ale domyślam się że to o to samo chodzi 😏
tak sa różne nazwy leków z metformina. Ja mam np glucophage przepisane przez endokrynologa ale teraz już byłam po receptę u rodzinnego na to.
 
reklama
Ostatni raz prawie rok temu (w czerwcu) i była okej - tylko że ja teraz jestem weganką więc niewiele jem ;)
A bez bycia weganką całe życie otyłość brzuszna, wszystkie objawy IO itd. wtedy nikt mi krzywej nie chciał zrobić bo skoro mam glukozę na czczo (nawet nie insulinę) okej tzn. że wszystko na pewno jest super
Ja mam IO - otyłość brzuszna i inne objawy są, a glukoza na czczo wzorowa :) więc to raczej nie jest wyznacznikiem 😛
 
Do góry