reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Mi niestety przez przeglądarkę tez nie działa. Jak wpisuje w lupce kwietniowe mamusie to nie wyszukuje mi wcale tego nowego forum tylko to pierwsze. Przy okazji dowiedziałam się że suwaczek jednak działa tylko w aplikacji go nie widzę [emoji14]
 
reklama
Hej dziewczyny, piszę już z oddziału ginekologicznego. Rano mnie przyjeli, od razu badanie USG. Krwiak sie pomniejszyl, moge plamic jeszcze, bo jest w fazie oczyszczania sie. Dzidzia zdrowa, prawidłowo sie rozwija. Dostaje leki, by krwiaczek szybko sie wchłonąl, no i dalej Duphaston, kroplowka na wzmocnienie. W szpitalu w Szubinie cisza, spokoj. Trafil mi sie pokoj z wlasna lazienka, wiec luksus. W poniedziałek czeka kolejne USG.
 
Hej dziewczyny, piszę już z oddziału ginekologicznego. Rano mnie przyjeli, od razu badanie USG. Krwiak sie pomniejszyl, moge plamic jeszcze, bo jest w fazie oczyszczania sie. Dzidzia zdrowa, prawidłowo sie rozwija. Dostaje leki, by krwiaczek szybko sie wchłonąl, no i dalej Duphaston, kroplowka na wzmocnienie. W szpitalu w Szubinie cisza, spokoj. Trafil mi sie pokoj z wlasna lazienka, wiec luksus. W poniedziałek czeka kolejne USG.
Napisalam priv. Pilne
 
Hej dziewczyny, piszę już z oddziału ginekologicznego. Rano mnie przyjeli, od razu badanie USG. Krwiak sie pomniejszyl, moge plamic jeszcze, bo jest w fazie oczyszczania sie. Dzidzia zdrowa, prawidłowo sie rozwija. Dostaje leki, by krwiaczek szybko sie wchłonąl, no i dalej Duphaston, kroplowka na wzmocnienie. W szpitalu w Szubinie cisza, spokoj. Trafil mi sie pokoj z wlasna lazienka, wiec luksus. W poniedziałek czeka kolejne USG.
Super że maluch zdrowy i że krwiak się opróżnia trzymaj się tam kochana
 
reklama
Do góry