reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

I ja dzisiaj po wizycie. Dzidzia 2.2cm. Serduszko bije. Krwiaka nie ma. Wszystko pięknie
Moja dorodna Kluseczka.
 

Załączniki

  • 20190919_171157.jpg
    20190919_171157.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 74
reklama
Ja w pierwszej ciąży się bałam. Teraz się nie powstrzymujemy. Też nie zawsze mam ochotę ale jak już to się nie boje.
Sushi jak jem to pieczone, surowych nie jem. Co do jajek słyszałam, że białko powinno być scięte.
Cieszę się, że nie jestem z testem pappa. Jakoś mi lżej.

Ostatnio miałam okazje spędzić kilka dni z bardzo doświadczoną położną. I ona wręcz seks rekomenduje-najlepiej codziennie, ze względu na konieczność ćwiczenia mięśni dna miednicy. Oczywiście poza sytuacja, gdy z powodu zagrożonej ciąży jest to ryzykowne.
 
Gratulacje! W ktorym tc mialas poprzednie usg i ile mialo wtedy dziecko?

Ja robilam 16dni temu i dziecko mialo 2,08cm (to byl 8+3). Usg genetyczne mam dokladnie za 2tyg, ale jestem teraz chora i szczerze mowiac poszlabym zrobic je juz za tydzien przy okazji sprawdzic jak znioslo to dziecko tylko obawiam sie czy nie bedzie za male
Ja miałam w poniedziałek 10+3 i było 3,61 dokładnie, myślałam że to mało, ale lekarz mówi że w jak najlepszym porządku.
 
Gratuluję wszystkim udanych wizyt. Śliczne Wasze maleństwa [emoji7]

Ja dziś gniję w łóżku cały dzień. Dopadło mnie przeziębienie, głowa boli i nie mam siły na nic [emoji849] mam nadzieję, że maluchowi to nie zaszkodzi [emoji848]
 
Jak ja Wam zazdroszczę tych wizyt, ja dopiero 11 października :-(
Jak mi się dzisiaj chce bigosu, no dałabym się pokroić za to i jeszcze kapusniaczek. Strasznie mi się chce kwaśnych potraw a Wy macie jakieś specjalne zachcianki?
Krokiety, i słodkie... Dzisiaj galaretka z owocami i bitą śmietana, właśnie tezeje w lodówce... Mniami.
Jaka ładna :) dobre wieści.. A co z progesteronem mówił?
Nic, totalnie nic. Powiedział że nie ma się czego przyczepić :)
 
Jak ja Wam zazdroszczę tych wizyt, ja dopiero 11 października :-(
Jak mi się dzisiaj chce bigosu, no dałabym się pokroić za to i jeszcze kapusniaczek. Strasznie mi się chce kwaśnych potraw a Wy macie jakieś specjalne zachcianki?
U mnie straszne parcie na słodkie no i na sery. Mój zrobił ostatnio ogórkową to też ładnie wchodziła chociaż i tak tszącham się na słodkie w szczególności ciasteczka w czekoladzie.
 
Dziewczyny jaki macie ciężar właściwy i pH moczu? W moim labo norma ciężaru od 1,015 ja mam 1,013. bakterie wyszły pojedyncze choć wiem że nadal mam e coli :( pH do 7,5 norma, ja mam 7 ale to raczej nie jest pożądany wynik
 
Krokiety, i słodkie... Dzisiaj galaretka z owocami i bitą śmietana, właśnie tezeje w lodówce... Mniami.

Nic, totalnie nic. Powiedział że nie ma się czego przyczepić :)
Nie potrzebny stres był. Przeczuwalam, że to nie jest zły progesteron. Cieszę się :)
Ja cały dzień z bólem brzucha jak na okres i bólami w kroczu. Przelezalam cały dzień w sypialni.
 
reklama
@Niedoczynna93 widzę że my podobne smaki. Ja też słodkie i najlepiej czekoladowe. Ale z drugiej strony kapusta kiszona...
I kanapki z nutella przegryzane surowa marchewka :D

@Emilia1988, ja też miałam za niski ale mój profesor nic się nie czepil, tak może być w ciąży ponoć :)

@UrszulkaB nastraszylam się sama niepotrzebnie, może przekrecilam jego słowa... Nie wiem, ale najważniejsze że wszystko ok. :)
Postanowiłam jeszcze popracować, myślę że do następnej wizyty :)
 
Do góry