reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Ja wizytuje, a głowa mi dziś tez daje popalić. Do tego jeszcze popsuł mi się wzrok w jednym oku i będę musiała zaliczyć neurologa. A miałam nadzieje, ze w ciąży mi to moje choróbsko neuro odpuści.
Trzymam kciuki..a co to za choróbsko jesli można spytać.
Powróciłam do życia. Weekend był okropny. Wymioty, zaparcia, ból żołądka. Dzisiaj w końcu się załatwiłam. Ciągle sobie wmawiam, że już niewiele zostało do 12tc. Dzisiaj już 8+2.
To życze juz tylko dobrych dni,szybko zleci i bedzie 12 tc
Lekarz dopiero jutro będzie, bo jest tylko we wtorki. Na początku ciąży też to miałam i przeszło samoistnie. Takie uczucie gorąca w pochwie + dziwny żółty śluz a mocz był w porządku, żadnych bakterii.
A miałas robiona cytologie.
Trzymam kciuki
 
reklama
Helllo Dziewczynki :)
Mnie też wysypało na twarzy i wyglądam jak 13-latka w okresie dojrzewania :( W ogóle jakoś fatalnie fizycznie czuję się w tej ciąży.
A co myślicie o farbowaniu włosów w ciąży? Mnie gin kazała poczekać do 15 tyg ale mam tak okropne siwe odrosty, że wstyd na ulicę wychodzić. Myślałam o szamponie koloryzującym - no ale sama nie wiem. Jakie macie doświadczenia w tym temacie?
 
Dziewczyny czy wy też jesteście pryszczate ? Ja okrutnie, jak licealistka niestety nic nie pomaga i codziennie wyskakują mi nowe "niespodzianki". Pocieszam się że to też objaw ciąży
Ani mi nie mów mam od 2 tygodni taki wysyp na czole i brodzie że szok. A kiedyś tylko pojedyncze przed okresem. Na czole pełno dosłownie.

Co do rozstępów w poprzedniej ciąży używałam balsamu przeciw rozstępom w ciąży taki z rossmana tani był ale już go nie ma, tylko olejek został a nie lubię olejków. Kupiłam więc takie coś - mama care z efektima. Dodam zdjęcie. Fajnie się wchłania, ma pompke, zapach mnie nie podrażnia a zależy mi na tym by balsam nie kosztował nie wiem z 50zl.ten kupiłam w rossmanie na promocji chyba w okolicach 15zl.najwazniejsza w tym wszystkim jest systematyczność, codziennie trzeba smarować brzuch. Nie mam przez tamta ciaze ani jednego rozstepu.

Niedoczynna93 kup sobie globulki vagical można stosować bez obaw w ciąży, mi zawsze pomaga

Dziewczyny u mnie nadal lepiej i chyba tak już zostanie w końcu idzie 11 tydzień. Popołudniu lekko gorzej ale nie to co było.
Wczoraj miałam chyba pierwszy raz w życiu takie zatwardzenie że myślałam że rodze. Pocieszam się że to jednorazowe, dziś byłam normalnie w WC ufffff..... Wypiłam rano dwa kubki mleka, może to pomogło. cała ciążę nie dalabym tak rady. Ból nie do zniesienia, współczuję tym dziewczynom które się z tym zmagają. Tak się spocilam że cała się rozebralam na tym WC haha obłęd
Odstawilam od jakiś 5 czy 6 dni duphaston całkowicie, nic nie biorę oprócz witaminy i nieraz nospe. Nie plamie, czuję się ok, myślę że on przysluzyl się też do tych mdłości i nastrojów. Miłego dnia mamusie
 

Załączniki

  • IMG_20190916_091939.jpg
    IMG_20190916_091939.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 56
Helllo Dziewczynki :)
Mnie też wysypało na twarzy i wyglądam jak 13-latka w okresie dojrzewania :( W ogóle jakoś fatalnie fizycznie czuję się w tej ciąży.
A co myślicie o farbowaniu włosów w ciąży? Mnie gin kazała poczekać do 15 tyg ale mam tak okropne siwe odrosty, że wstyd na ulicę wychodzić. Myślałam o szamponie koloryzującym - no ale sama nie wiem. Jakie macie doświadczenia w tym temacie?
W ciąży farbowalam normalnie włosy, podobno to zabobon że może coś dziecku się stać. W kremach, podkładach, pudrach pełno też chemi a używamy. Zawsze możesz użyć np loreal casting creme lub Garnier olia. Mi ta ostatnia dobrze robi na włosy i stosuje już dosyć dużo czasu. Nie wylatuja mi po niej włosy. Dziś zamarzyl mi się kolor taki ciemna czekolada z nutka ciemnej jezyny nie wiem jak to opisać, tylko musiałabym do fryca jechać bo to mieszanka dwóch farb a sama wolę nie kombinować. Tylko że nie chce mi się jechać hihi
 
Po całym weekendzie grania na weselu jestem wykończona, ale dzisiaj wizyta o 16:00 i już siedzę jak na szpilkach. Dzisiaj wg OM 10+3, mam wrażenie że lekko zaokraglil się brzuszek. I niestety startowałam z waga 59/163, a ostatnio już 63kg,wiec ostro idę w górę :oops:
U mnie 10+4, ja startowałam z 50, a już 3 kg więcej.
 
Lekarz dopiero jutro będzie, bo jest tylko we wtorki. Na początku ciąży też to miałam i przeszło samoistnie. Takie uczucie gorąca w pochwie + dziwny żółty śluz a mocz był w porządku, żadnych bakterii.
A moze kup w aptece test ph pochwy .. nie jest drogi a duzo może powiedzieć... moze poprostu nic sie nie dzieje i taka twoja natura.
Po całym weekendzie grania na weselu jestem wykończona, ale dzisiaj wizyta o 16:00 i już siedzę jak na szpilkach. Dzisiaj wg OM 10+3, mam wrażenie że lekko zaokraglil się brzuszek. I niestety startowałam z waga 59/163, a ostatnio już 63kg,wiec ostro idę w górę :oops:
Trzymam kciuki za wizyte
U mnie waga na szczęście cały czas taka sama. Dziś 9+4. Jutro wizyta o 18stej ;)
Do jutra szybko zleci[emoji5]
 
reklama
W ciąży farbowalam normalnie włosy, podobno to zabobon że może coś dziecku się stać. W kremach, podkładach, pudrach pełno też chemi a używamy. Zawsze możesz użyć np loreal casting creme lub Garnier olia. Mi ta ostatnia dobrze robi na włosy i stosuje już dosyć dużo czasu. Nie wylatuja mi po niej włosy. Dziś zamarzyl mi się kolor taki ciemna czekolada z nutka ciemnej jezyny nie wiem jak to opisać, tylko musiałabym do fryca jechać bo to mieszanka dwóch farb a sama wolę nie kombinować. Tylko że nie chce mi się jechać hihi
musze zainstalować apke i odpowiadać kilku osobom ba raz :/ moja lekarka do końca 12 tyg zabroniła mi farbować włosy, wiec aktualnie wyglądam jak straszydło. A co do kosmetyków - musiałam wymienić wszystkie na takie bez parabenow, silikonów itp
 
Do góry