reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

@nnat. Jako że zawodowo organizuję wesela i jak usłyszałam o zatruciu salmonellą w waszym domu weselnym, to odrazu chciałam jechać do Niska, żeby „ratować” te pary młode którym zamknięto lokal przed nosem. Straszna rzecz dla młodych i dla lokalu. Nagonka na całą Polskę, ale nikt nie sprostował, że zatrucie nie było przez lokal a przez ciasta które młodzi dostarczyli....lokal opinie będzie miał zszarganą na wieki - oby się podnieśli.
Ty organizujesz wesela, a ja prowadzę firmę z papeterią ślubną :) Ale numer!
 
reklama
@nnat. Jako że zawodowo organizuję wesela i jak usłyszałam o zatruciu salmonellą w waszym domu weselnym, to odrazu chciałam jechać do Niska, żeby „ratować” te pary młode którym zamknięto lokal przed nosem. Straszna rzecz dla młodych i dla lokalu. Nagonka na całą Polskę, ale nikt nie sprostował, że zatrucie nie było przez lokal a przez ciasta które młodzi dostarczyli....lokal opinie będzie miał zszarganą na wieki - oby się podnieśli.
Zawodowo organizujesz imprezy weselne! Mój wymarzony zawód[emoji7] uwielbiam to. Niestety pomagam w organizacji tylko znajomym i rodzinie. Nie masz pojecia jak Ci zazdroszczę[emoji7][emoji7]
 
@Wiatraki ja ostatnio tylko wodę piję. Od herbaty mnie odrzuciło, kawa ble, soki też nie idą...tylko woda. Tylko siedzę i zatruwam atmosferę w domu :D

Witam nowe przyszłe mamusie.
U mnie też coś kiepsko, odrzuca mnie od wielu potraw i od właśnie herbaty mimo, że piłam jedną wieczorem. Kawę jedną rano jeszcze piję. Soków nie piłam w ogóle.
Jak wyszłam na spacer to uwolniłam trochę wzdec i poodbijalo mi się ;)
 
U mnie też coś kiepsko, odrzuca mnie od wielu potraw i od właśnie herbaty mimo, że piłam jedną wieczorem. Kawę jedną rano jeszcze piję. Soków nie piłam w ogóle.
Jak wyszłam na spacer to uwolniłam trochę wzdec i poodbijalo mi się ;)

Staram się z tym wychodzić na balkon albo do ubikacji no ale wiadomo, że zapach za właścicielem się ciągnie, więc... hahahaha wszyscy to czują.

Mi w zasadzie wszystko nie smakuje. Nie pamiętam kiedy zjadłam coś ze smakiem. Jem, bo muszę, bo burczy w brzuchu. Słodycze to nawet nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam.
 
Staram się z tym wychodzić na balkon albo do ubikacji no ale wiadomo, że zapach za właścicielem się ciągnie, więc... hahahaha wszyscy to czują.

Mi w zasadzie wszystko nie smakuje. Nie pamiętam kiedy zjadłam coś ze smakiem. Jem, bo muszę, bo burczy w brzuchu. Słodycze to nawet nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam.
No cóż, ja na spacerze kontrolowalam, czy nie ma nikogo za blisko, albo czekałam, aż będzie jechało auto hahaha.

Ja do tej pory miałam fajny apetyt i w sumie do obiadu jest ok, wieczorem już na nic nie mam ochoty. Słodycze to tyle, co gorzka czekolada do musli i suszone owoce.
 
Dziewczyny jak to się robi, żeby odpowiedzieć paru z Was w jednej odpowiedzi? Zamotałam ale może zkumacie Rozbawiła mnie historia z bąkami, każda ma własne sposoby, a faceci się nie opierniczają tylko puszczają tam gdzie stoją. No nie ma sprawiedliwości na świecie Ja dziś czułam się cały dzień do dupy. Mdliło mnie. Co prawda jestem sama z mężem na romantycznych wakacjach bez dzieci i nic nie muszę ale te mdłości odbierają radość życia. A już myślałam, że mi przeszło bo przez prawie tydzień byłam w formie. Z objawów to jeszcze mam brzuszek i cyce jak donice, co jest akurat spoko :))) No i mega zadyszkę, skrócony oddech jak babcia. Nie wiem jeszcze na kiedy mam termin bo miałam mega nieregularne miesiaczki i duży poziom prolaktyny którą zbijałam dopaminą i od razu po kuracji która byla cieżka bo zwalało mnie z nóg na 3dni po tym leku, zaszłam w ciążę i teraz mnie mdli być kobietą być kobietą hahaha. Termin pewnie potwierdzą mi w poniedziałek na usg. Jestem na bajecznych wakacjach a dziś powiedziałam do męża, że już bym chciała, żeby był poniedziałek Dobrego wieczoru. Ja leżę na golaska i jem w łóżku krakersy z serkiem topionym :)
 
reklama
Do góry